See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodu specjalistycznego przeznaczonego do czyszczenia sieci kanalizacyjnej wyposażonego w system recyklingu wody
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu dwufunkcyjnego do hydrodynamicznego czyszczenia sieci kanalizacyjnej oraz obsługi przepompowni i tłoczni ścieków, wyposażonego w system recyklingu wody. Samochód musi posiadać wszystkie dokumenty wymagane do zarejestrowania oraz pozostałych wymagań polskich przepisów o ruchu drogowym, tj. ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 ze zm.) oraz przepisów wykonawczych, z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych oraz, że pojazd i jego wyposażenie spełnia wymogi norm określonych obowiązującym prawem oraz posiada wymagane przepisami prawa atesty i certyfikaty. Opis przedmiotu zamówienia szczegółowo doprecyzowuje załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej "SWZ"), a warunki realizacji określone są w załączniku nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 345600-2026
Interne Kennung: FZ.38.117.2026.RL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser, 34144520 Abwassertankwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Menge: 1 Stück