See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Specjalistyczne usługi elektryczne w zakresie awaryjnej obsługi zasilania obiektów administracyjnych i CPD na obszarze działania Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział we Wrocławiu
Beschreibung: Specjalistyczne usługi elektryczne w zakresie awaryjnej obsługi zasilania obiektów administracyjnych i CPD na obszarze działania Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział we Wrocławiu
Vorherige Bekanntmachung: 00765078-2023
Interne Kennung: ZP/2023/11/0104/PW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000