486693-2025 - Wettbewerb
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim budowy zbiorników przeciwpożarowych na terenie Nadleśnictwa Krzyż.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim budowy zbiorników przeciwpożarowych na terenie Nadleśnictwa Krzyż.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia dokumentacji projektowo- kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przedmiot zamówienia (każda z jego części) obejmuje wykonanie II zadań: Zadanie I - opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę; Zadanie II – pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przedmiot zamówienia został podzielony na cztery części: Część I – Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim obejmującej zadanie: Budowa zbiornika przeciwpożarowego w Leśnictwie Dębina. Część II – Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim zadania: Budowa zbiornika przeciwpożarowego w Leśnictwie Dzierżązno Małe. Część III – Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim zadania: Budowa zbiornika przeciwpożarowego w Leśnictwie Dębowa Góra. Część IV – Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim zadania: Budowa zbiornika przeciwpożarowego w Leśnictwie Dolina.
Interne KennungSA.270.161.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim budowy zbiornika przeciwpożarowego w leśnictwie Dębina
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia dokumentacji projektowo- kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przedmiot zamówienia (każda z jego części) obejmuje wykonanie II zadań: a. Zadanie I - opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę; b. Zadanie II – pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia.
Interne KennungLeśnictwo Dębina
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71325000 Planung von Fundamenten, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
Menge1 Stück
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych
LosLOT-0002
TitelWykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim budowy zbiornika przeciwpożarowego w leśnictwie Dzierżązno Małe.
Interne KennungLeśnictwo Dzierżązno Małe
LosLOT-0003
TitelWykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim budowy zbiornika przeciwpożarowego w leśnictwie Dębowa Góra.
Interne KennungLeśnictwo Dębowa Góra
LosLOT-0004
TitelWykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim budowy zbiornika przeciwpożarowego w leśnictwie Dolina.
Interne KennungLeśnictwo Dolina