2. Verfahren
Verfahren
Titel: Náhrada firewallů a souvisejících služeb
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výběr dodavatele pro dodání nástroje pro ochranu integrity komunikačních sítí typu next-generation firewall, který plně nahradí stávající hardware CheckPoint 5900 Next generation security gateway provozovaném v režimu vysoké dostupnosti (High Availability, HA). Součástí plnění je dále zajištění potřebných licenčních oprávnění k užití nástroje včetně služeb maintenance k dodanému HW a k licencím, dále ověření vlastností dodaného řešení/systému formou testování, jeho nasazení do ověřovacího a rutinního provozu, vypracování dokumentace, odborné zaškolení zaměstnanců zadavatele, zajištění technické podpory a rozvoje řešení/systému, a to vše v souladu s požadavky zadavatele definovanými v příloze č. I Návrhu smlouvy
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZPMV/0136863/2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku v průběhu plnění předmětné smlouvy. Podrobné podmínky změny závazku jsou zakotveny v čl. IV odst. 6 Návrhu smlouvy.