486716-2025 - Ergebnis
Tschechien – Computeranlagen und Zubehör – Dodávka výpočetní techniky s postupným plněním
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka výpočetní techniky s postupným plněním
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky výpočetní techniky (dále jen „VT“) včetně servisních služeb pro: 1. SPRÁVU INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvkovou organizaci, Statutární město Plzeň, jeho správní a samosprávné úřady, jím zřízené příspěvkové organizace, nadace či sdružení a další subjekty podřízené Statutárnímu městu Plzeň v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. 2. VODÁRNU PLZEŇ a.s. v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
Interne Kennung4814
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNabídky budou v souladu s § 114 odst. 1 zákona hodnoceny podle jejich ekonomické výhodnosti. Ekonomická výhodnost nabídek bude v souladu s § 114 odst. 2 zákona hodnocena podle nejnižší nabídkové ceny v Kč bez DPH formou e-aukce
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001