2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uniformkleding RET Exploitatie
Beschreibung: RET medewerkers, om en nabij 1850 medewerkers, die direct contact hebben met onze reizigers krijgen bij het aangaan van het dienstverband een startpakket Uniformkleding, waarvan de samenstelling afhankelijk is van de functie, en daarna jaarlijks een budget in punten om vervolgkleding te bestellen. De Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor de volledige uitvoering van de uniformkledingvoorziening binnen RET Exploitatie, waaronder ten minste: • Het organiseren en uitvoeren van Passessies op RET-locaties • Het vastleggen en beheren van relevante personeelsgegevens, budgetten en bestellingen • Het produceren van kledingstukken in de benodigde hoeveelheden van de juiste kwaliteit en maten • Het managen van de logistieke uitdagingen in verband met de geproduceerde kledingstukken • Het op huisadres leveren van de geproduceerde kledingstukken aan RET-medewerkers • Het afhandelen van klachten en verwerken van retour kleding • Het innemen en recyclen van gedragen kleding • Het op juiste wijze factureren (per medewerker) • Het adviseren op het gebied van de uniformkleding voor het doorvoeren van verbeteringen
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000