2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding volgens de openbare procedure voor levering van elektriciteit en GVO’s
Beschreibung: Zie aanbestedingsstukken voor de kenmerken €2.300.000,- exclusief de optiejaren Drie leveringsjaren, één optiejaar van twee jaar
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsstukken