See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Een raamovereenkomst voor de levering van enerzijds 100% groene elektriciteit, injectie (perceel 1) en aardgas (perceel 2)
Beschreibung: Een raamovereenkomst voor de levering van enerzijds 100% groene elektriciteit, injectie (perceel 1) en aardgas (perceel 2)
Interne Kennung: AZO 2026-Energie
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AZO 2026-Energie - 1
Beschreibung: Een raamovereenkomst voor de levering van enerzijds 100% groene elektriciteit, injectie (perceel 1)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: AZO 2026-Energie - 2
Beschreibung: Een raamovereenkomst voor de levering van aardgas (perceel 2)
Interne Kennung: 2