2. Verfahren
Verfahren
Titel: Architectendiensten
Beschreibung: Het Adelbert College wordt in de komende jaren aangepast aan de huidige eisen. Het is een levensverlengende renovatie en verduurzaming, de school wordt toekomstbestendig gemaakt en geschikt voor de huidige onderwijsvisie en om te voldoen aan de eisen van de huidige tijd. Voor het voorbereiden van de opdracht wordt een architect gecontracteerd. Meer informatie vind u in de selectieleidraad. De stichtingskosten van de opdracht zijn conform het vastgestelde IHP 2024-2039 circa € 16.100.000,- inclusief btw. Daarvan kan de omvang van de opdracht voor de architect worden afgeleid.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: - -
Interne Kennung: 1