See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka fotovoltaických elektráren formou Design & Build (& Operate)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž fotovoltaických elektráren (FVE) na střechy budov jednotlivých zadavatelů uvedených v příloze č. 2 zadávacích podmínek – Seznam organizací a krycí list nabídkové ceny, a to formou Design & Build (& Operate), včetně zaškolení odpovědných pracovníků zadavatele. Veřejná zakázka bude rozdělena do dvou fází – v první fázi zajistí vybraný dodavatel projektovou dokumentaci v takových stupních a kvalitě, která umožní vydání stavebního povolení a realizaci celého díla včetně zajištění stanovisek všech dotčených subjektů. V druhé fázi vybraný dodavatel zajistí úplné, funkční a bezvadné provedení všech stavebních a montážních prací, včetně dodávek potřebných materiálů a zařízení nezbytných pro řádné dokončení díla. Podrobný popis předmětu veřejné zakázky je uveden v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: CIRI/2024/335
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45000000 Bauarbeiten