2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy mięsa i przetworów mięsnych oraz konserw mięsnych do Zakładu Karnego we Wronkach
Beschreibung: Dostawy mięsa i przetworów mięsnych z wołowiny oraz podrobów (mięso gulaszowe wołowe - 100 kg, mięso mielone wołowe - 1200 kg, wątroba wieprzowa - 1000 kg, głowizna wieprzowa - 10000 kg, serca wieprzowe - 1000 kg, pieczeń rzymska - 4000kg, kiełbasa mielonka woł-wp - 3150 kg, szynka mielona - 3150 kg, kiełbasa szynkowa wołowa - 3150 kg, serdelki woł-wp - 3150 kg, serdelki woł-wp - 6000 kg, pasztetowa - 6000 kg, salceson czarny - 3000 kg, kaszanka cienka - 3000 kg, wątrobianka wędzona - 6000kg). Dostawy konserw mięsnych (przysmak śniadaniowy 300g - 2000kg, mielonka z boczkiem 300g - 2000 kg, pasztet drobiowy 300g - 2000kg, konserwa mielonka wieprzowa 300g - 2000kg). Dostawy mięsa i przetworów mięsnych z wieprzowiny (schab z kością - 150 kg, mięso gulaszowe wieprzowe - 4000 kg, mięso mielone wieprzowe - 1000 kg, boczek wędzony z żeberkami - 150 kg, parówka cienka - 3200 kg, mortadela -5500 kg, mielonka lunch-met /blok/ - 3000kg, kiełbasa zwyczajna - 1500kg, kiełbasa litewska - 1500kg, kiełbasa toruńska - 1500kg, kiełbasa szynkowa wp. - 2000kg, kiełbasa zielonogórska - 1500kg, smalec wyborowy - 100 kg, metka wędzona - 6000 kg, mortadela z papryką - 3000kg, golonka solona w siatce b/s, b/k - 1000kg, kiełbasa biała parzona - 300kg. Dostawy mięsa drobiowego i przetworów mięsnych z drobiu (kurczaki świeże i mrożone - 10000 kg, udziec z kurczaka (150g-200g), skrzydełka drobiowe - 500kg, mięso z uda kurczaka b/k - 2000kg, serdelki drobiowe - 1000kg, kiełbasa śląska drobiowa - 1000 kg, kiełbasa szynkowa drobiowa - 2000kg, szynka drobiowa - blok - 1000kg, mielonka z indyka - 1000kg, mielonka firmowa drobiowa - 1000kg, pasztetowa drobiowa - 3200kg).
Interne Kennung: Ds/9/zp/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15111000 Rind- und Kalbfleisch, 15131620 Rinderhackfleisch/Rinderfaschiertes, 15114000 Innereien, 15131130 Würste, 15131134 Blutwürste, 15131000 Fleischkonserven und -zubereitungen, 15113000 Schweinefleisch, 15112000 Geflügel, 15131500 Geflügelerzeugnisse, 15131310 Pastete
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawy mięsa i przetworów mięsnych z wołowiny oraz podrobów do Zakładu Karnego we Wronkach
Beschreibung: Dostawy mięsa i przetworów mięsnych z wołowiny oraz podrobów (mięso gulaszowe wołowe - 100 kg, mięso mielone wołowe - 1200 kg, wątroba wieprzowa - 1000 kg, głowizna wieprzowa - 10000 kg, serca wieprzowe - 1000 kg, pieczeń rzymska - 4000kg, kiełbasa mielonka woł-wp - 3150 kg, szynka mielona - 3150 kg, kiełbasa szynkowa wołowa - 3150 kg, serdelki woł-wp - 3150 kg, serdelki woł-wp - 6000 kg, pasztetowa - 6000 kg, salceson czarny - 3000 kg, kaszanka cienka - 3000 kg, wątrobianka wędzona - 6000kg).
Haupteinstufung (cpv): 15111000 Rind- und Kalbfleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131620 Rinderhackfleisch/Rinderfaschiertes, 15114000 Innereien, 15131130 Würste, 15131134 Blutwürste
Los: LOT-0002
Titel: Dostawy konserw mięsnych do Zakładu Karnego we Wronkach
Beschreibung: Dostawy konserw mięsnych (przysmak śniadaniowy 300g - 2000kg, mielonka z boczkiem 300g - 2000 kg, pasztet drobiowy 300g - 2000kg, konserwa mielonka wieprzowa 300g - 2000kg).
Haupteinstufung (cpv): 15131000 Fleischkonserven und -zubereitungen
Los: LOT-0003
Titel: Dostawy mięsa i przetworów mięsnych z wieprzowiny do Zakładu Karnego we Wronkach
Beschreibung: Dostawy mięsa i przetworów mięsnych z wieprzowiny (schab z kością - 150 kg, mięso gulaszowe wieprzowe - 4000 kg, mięso mielone wieprzowe - 1000 kg, boczek wędzony z żeberkami - 150 kg, parówka cienka - 3200 kg, mortadela -5500 kg, mielonka lunch-met /blok/ - 3000kg, kiełbasa zwyczajna - 1500kg, kiełbasa litewska - 1500kg, kiełbasa toruńska - 1500kg, kiełbasa szynkowa wp. - 2000kg, kiełbasa zielonogórska - 1500kg, smalec wyborowy - 100 kg, metka wędzona - 6000 kg, mortadela z papryką - 3000kg, golonka solona w siatce b/s, b/k - 1000kg, kiełbasa biała parzona - 300kg.
Haupteinstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131130 Würste
Los: LOT-0004
Titel: Dostawy mięsa drobiowego i przetworów mięsnych z drobiu do Zakładu Karnego we Wronkach
Beschreibung: Dostawy mięsa drobiowego i przetworów mięsnych z drobiu (kurczaki świeże i mrożone - 10000 kg, udziec z kurczaka (150g-200g), skrzydełka drobiowe - 500kg, mięso z uda kurczaka b/k - 2000kg, serdelki drobiowe - 1000kg, kiełbasa śląska drobiowa - 1000 kg, kiełbasa szynkowa drobiowa - 2000kg, szynka drobiowa - blok - 1000kg, mielonka z indyka - 1000kg, mielonka firmowa drobiowa - 1000kg, pasztetowa drobiowa - 3200kg).
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131130 Würste, 15131500 Geflügelerzeugnisse, 15131310 Pastete