2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy paliwa oleju napędowego
Beschreibung: Sukcesywne dostawy paliwa oleju napędowego
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Sukcesywne dostawy paliwa: oleju napędowego w okresie 24 miesięcy w temperaturze zbiorników Zamawiającego. 5.2. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 09100000-0 Paliwa 09134100-8 Olej napędowy ON 5.3. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego (ON) - w ilości 680 m3 – kod CN27101944 i CN27102011 przeznaczonego do tankowania pojazdów Zamawiającego oraz sprzedaży. Oferowane paliwa muszą spełniać : wymagania określone w Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U. z 2024, poz. 1018), Rozporządzenia. Ministra Gospodarki z dnia 18 stycznia 2017 r w sprawie metod badania jakości paliw ciekłych (Dz.U. z 2017 r., poz. 247 ) oraz wymagań Polskiej Normy PN - EN 590:2022-08 oraz Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 21 czerwca 2023 roku (Dz.U.2023, poz. 1314) Dostarczany olej napędowy musi być czysty mikrobiologicznie oraz odporny na ewentualne skażenia biologiczne, w całym łańcuchu dystrybucji oraz w instalacji paliwowej. 5.4. Przewidywane zapotrzebowanie oleju napędowego w okresie objętym zamówieniem wynosi: - ON - 680 m³