486909-2026 - Ergebnis
Tschechien – Unterhaltungsdienste – Poskytování služeb eventové agentury
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytování služeb eventové agentury
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je komplexní realizace firemních, společenských, sportovních, kulturních a dětských akcí (dále „eventů“) pro zaměstnance Zadavatele i pro třetí osoby (obchodní partnery, např. letecké společnosti, centrály cestovního ruchu, širší veřejnost v případě akcí pro obyvatele okolních obcí, výročí apod.) v prostorách Zadavatele i mimo ně.
Vorherige Bekanntmachung651329-2023
Interne Kennung0227009041
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensVýběrové řízení bylo koncipováno jako jednokolové s tím, že dodavatelé, kteří se umístí na prvních třech místech v pořadí hodnocení nabídek budou vyzváni k uzavření Rámcové smlouvy o poskytnutí služeb.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92300000 Unterhaltungsdienste
5. Los
LosLOT-0001