486910-2025 - Ergebnis
Polen – Lehrmittel – Sprzedaż, dostawa, montaż i uruchomienie wyposażenia pracowni anatomii wraz z instruktażem pracowników. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSprzedaż, dostawa, montaż i uruchomienie wyposażenia pracowni anatomii wraz z instruktażem pracowników. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sprzedaż, dostawa, montaż i uruchomienie wyposażenia pracowni anatomii wraz z instruktażem pracowników. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części Przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku A do SWZ. Wykonawca dołączy do oferty opis techniczny oferowanego przedmiotu zamówienia zawierający wszelkie niezbędne informacje umożliwiające ocenę zgodności oferty z opisem przedmiotu zamówienia – załącznik nr A do SWZ (tj. w szczególności karty katalogowe oferowanych urządzeń, foldery informacyjne, zestawienie zawierające określenie producenta i modelu oferowanych urządzeń, konfiguracji i parametrów w języku polskim itp.) oraz w odniesieniu do część 3 zamówienia Wykonawca załączy do oferty załącznik nr A.1 – Formularz parametrów oferowanego przedmiotu zamówienia. Wykonawca udzieli minimum 36 miesięcy gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia. Czas gwarancji stanowi jedno z kryteriów oceny ofert. Warunki gwarancji i serwisu zostały określone w Projektowych postanowienia umowy, stanowiących załącznik nr 8 do SWZ. Wykonawca przed podpisaniem umowy przekaże Zamawiającemu warunki licencji oprogramowania, które będą stanowiły załącznik do umowy – dotyczy części 3.
Interne KennungZP3/4220/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Sprzedaż z dostawą modeli anatomicznych
BeschreibungSprzedaż z dostawą modeli anatomicznych Przedmiot i zakres zamówienia został opisany w Załączniku A do SWZ– Opis przedmiotu zamówienia część 1 Termin realizacji - max. 90 dni od daty zawarcia umowy.
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Sprzedaż z dostawą zaawansowanych modeli anatomicznych
BeschreibungSprzedaż z dostawą zaawansowanych modeli anatomicznych Przedmiot i zakres zamówienia został opisany w Załączniku A do SWZ– Opis przedmiotu zamówienia część 2. Termin realizacji - max. 90 dni od daty zawarcia umowy.
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Sprzedaż z dostawą stołu do wizualizacji anatomicznych wraz z licencjami oprogramowania
BeschreibungSprzedaż z dostawą stołu do wizualizacji anatomicznych wraz z licencjami oprogramowania Przedmiot i zakres zamówienia został opisany w Załączniku A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia część 2 Termin realizacji - max. 60 dni od daty zawarcia umowy.
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf