2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pojištění odpovědnosti zadavatele za škodu, pojištění letecké odpovědnosti zadavatele za škodu (2025)
Beschreibung: Sjednání pojištění právním předpisem stanovené povinnosti pojištěného nahradit škodu nebo újmu (sekce I.), pojištění letecké odpovědnosti zadavatele za škodu a újmu (sekce II.) a dále poskytování služeb souvisejících s pojištěním.
Interne Kennung: LOM/2025/ÚS-11672
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Předpokládaný předmět a rozsah vyhrazených změn závazku: - rozšíření územního rozsahu pro pojištěnou činnost v době a čase na trhu běžně dostupného, včetně testovacích letů; - významný nárůst obratu (tržby z prodeje zboží, tržby z prodeje výrobků a služeb); - změna rozsahu pojišťovaných činností zadavatele; - rozšíření rozsahu pojistného krytí.