See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa środków do dezynfekcji na bieżące potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
Beschreibung: Zakup i dostawa środków do dezynfekcji na bieżące potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
Interne Kennung: DZP/2-23/233/96/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Środki do dezynfekcji powierzchni i sprzętu medycznego.
Beschreibung: Część nr 1 - Środki do dezynfekcji powierzchni i sprzętu medycznego.
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W trakcie obowiązywania umowy Zamawiający może skorzystać z prawa opcji. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego jest jego uprawnieniem (a nie zobowiązaniem), nie jest obowiązkowe i nastąpi w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie asortymentu objętego przedmiotem umowy, a także w ramach posiadanych środków finansowych. Prawo opcji obejmuje uprawnienie do zwiększenia o 50,00% ilości każdej z pozycji asortymentowych, objętych przedmiotem umowy. W przypadku, gdy 50,00% danej pozycji asortymentowej stanowi ułamek, ilość objętą prawem opcji zaokrągla się w dół do liczby całkowitej. Szczegóły prawa opcji zostały opisane we wzorze umowy zał. nr 2 do SWZ, paragraf 3a.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Środki do dezynfekcji dużych powierzchni.
Beschreibung: Część nr 2 - Środki do dezynfekcji dużych powierzchni.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Środki do dezynfekcji narzędzi, endoskopów i sprzętu medycznego.
Beschreibung: Część nr 3 - Środki do dezynfekcji narzędzi, endoskopów i sprzętu medycznego.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Środki do dezynfekcji powierzchni.
Beschreibung: Część nr 4 - Środki do dezynfekcji powierzchni.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Środki do dezynfekcji narzędzi precyzyjnych.
Beschreibung: Część nr 5 - Środki do dezynfekcji narzędzi precyzyjnych.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Środki do mycia i dezynfekcji rąk i ciała.
Beschreibung: Część nr 6 - Środki do mycia i dezynfekcji rąk i ciała.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Środki do mycia rąk i ciała z możliwością zastosowania u dzieci i niemowląt.
Beschreibung: Część nr 7 - Środki do mycia rąk i ciała z możliwością zastosowania u dzieci i niemowląt.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Chusteczki do dezynfekcji skóry.
Beschreibung: Część nr 8 - Chusteczki do dezynfekcji skóry.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - Środki do dezynfekcji rąk w żelu oraz środki do pielęgnacji skóry rąk po dezynfekcji.
Beschreibung: Część nr 9 - Środki do dezynfekcji rąk w żelu oraz środki do pielęgnacji skóry rąk po dezynfekcji.
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - Środki do mycia i dezynfekcji rąk kompatybilne z systemem NEXA.
Beschreibung: Część nr 10 - Środki do mycia i dezynfekcji rąk kompatybilne z systemem NEXA.
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 - Środki do dezynfekcji skóry pacjenta.
Beschreibung: Część nr 11 - Środki do dezynfekcji skóry pacjenta.
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 - Środki do dezynfekcji ran i błon śluzowych.
Beschreibung: Część nr 12 - Środki do dezynfekcji ran i błon śluzowych.
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 - Chusteczki do dezynfekcji sprzętu, aparatury medycznej
Beschreibung: Część nr 13 - Chusteczki do dezynfekcji sprzętu, aparatury medycznej
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 - Środki do mycia i dezynfekcji powierzchni i sprzętu medycznego mającego kontakt z żywnością.
Beschreibung: Część nr 14 - Środki do mycia i dezynfekcji powierzchni i sprzętu medycznego mającego kontakt z żywnością.
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15 - Środki do mycia i dezynfekcji powierzchni.
Beschreibung: Część nr 15 - Środki do mycia i dezynfekcji powierzchni.
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16 - Środki do dezynfekcji skóry, błon śluzowych i ran.
Beschreibung: Część nr 16 - Środki do dezynfekcji skóry, błon śluzowych i ran.
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17 - Środki do mycia i dezynfekcji systemów ssących.
Beschreibung: Część nr 17 - Środki do mycia i dezynfekcji systemów ssących.
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18 - Środek do dezynfekcji pomieszczeń za pomocą dyfuzji suchej i niewidocznej mgły.
Beschreibung: Część nr 18 - Środek do dezynfekcji pomieszczeń za pomocą dyfuzji suchej i niewidocznej mgły.
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19 – Myjka do toalety pacjenta.
Beschreibung: Część nr 19 – Myjka do toalety pacjenta.
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20 – Chusteczki do dekontaminacji skóry pacjenta
Beschreibung: Część nr 20 – Chusteczki do dekontaminacji skóry pacjenta
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21 - Chusteczki czyszczące kompatybilne z urządzeniem Gastrolyzer GASTRO+.
Beschreibung: Część nr 21 - Chusteczki czyszczące kompatybilne z urządzeniem Gastrolyzer GASTRO+.
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22 - Preparaty do bezobsługowej dezynfekcji powierzchni i wyposażenia medycznego.
Beschreibung: Część nr 22 - Preparaty do bezobsługowej dezynfekcji powierzchni i wyposażenia medycznego.
Interne Kennung: Część nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23 - Preparaty do dezynfekcji rąk kompatybilne z dozownikami TORK w systemie S1
Beschreibung: Część nr 23 - Preparaty do dezynfekcji rąk kompatybilne z dozownikami TORK w systemie S1
Interne Kennung: Część nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24 - Preparaty do stosowania w urządzeniach Phileas.
Beschreibung: Część nr 24 - Preparaty do stosowania w urządzeniach Phileas.
Interne Kennung: Część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25 - Preparat do dezynfekcji wysokiego stopnia termolabilnych narzędzi i sprzętu endoskopowego.
Beschreibung: Część nr 25 - Preparat do dezynfekcji wysokiego stopnia termolabilnych narzędzi i sprzętu endoskopowego.
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26 – Roztwór do płukania i dezynfekcji ran
Beschreibung: Część nr 26 – Roztwór do płukania i dezynfekcji ran
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27 – Gaziki jednorazowe, jałowe, przeznaczone do dezynfekcji zastawek dostępu bezigłowego.
Beschreibung: Część nr 27 – Gaziki jednorazowe, jałowe, przeznaczone do dezynfekcji zastawek dostępu bezigłowego.
Interne Kennung: Część nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 28 – Preparat do dekolonizacji cewników moczowych
Beschreibung: Część nr 28 – Preparat do dekolonizacji cewników moczowych
Interne Kennung: Część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 29 – 4% roztwór formaldehydu buforowanego – formalina buforowana 10%
Beschreibung: Część nr 29 – 4% roztwór formaldehydu buforowanego – formalina buforowana 10%
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30 - Preparat do usuwania zanieczyszczeń DNA i RNA.
Beschreibung: Część nr 30 - Preparat do usuwania zanieczyszczeń DNA i RNA.
Interne Kennung: Część nr 30