See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji oprogramowania do przeglądania obrazów medycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania do przeglądania obrazów medycznych wraz z gwarancją przez okres 60 miesięcy, szczegółowo opisanych w Załączniku nr 1 do SWZ. 2. Szczegółowy przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 663958-2025
Interne Kennung: ZPRZ.270.166.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt.1 - opublikowano wstępne ogłoszenie o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp. Ogłoszenie nr 382487-2025 w dniu 13.06.2025.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach przedmiotu zamówienia Zamawiający przewiduje zastosowanie opcji, o której mowa w art. 441 ustawy PZP w zakresie: wsparcia eksperckiego w maksymalnym wymiarze 100 roboczogodzin, szczegółowo opisanego w załączniku nr 1 i 2 do SWZ.