See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego i sieciowego na potrzeby Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego i sieciowego na potrzeby Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części: Część 1 - Dostawa serwera do trenowania sieci neuronowych z kartami graficznymi, Część 2 - Dostawa serwera do celów dydaktycznych, Część 3 - Dostawa przełączników sieciowych bezwentylatorowych. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego: Politechnika Gdańska, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, ul. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk, budynek WETI A (nr 41) pomieszczenie 116. 4. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, pochodzący z bieżącej produkcji, wolny od wad prawnych i fizycznych, bez wcześniejszej eksploatacji i nie może być przedmiotem praw osób trzecich. 5. Kody wg klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): Część 1 - 48822000-6 Serwery komputerowe Część 2 - 48822000-6 Serwery komputerowe Część 3 - 32420000-3 Urządzenia sieciowe. 5. Oferowane urządzenia muszą być objęte okresem gwarancyjnym w wymiarze co najmniej 36 miesięcy - liczonym od dnia podpisania protokołu zdawczo-odbiorczego, bez uwag (Część 1/Część 2/Część 3). 6. Szczegółowy opis i wymagania zamówienia zostały określone w Załączniku nr 4 do SWZ po zmianie.
Vorherige Bekanntmachung: 312172-2025
Interne Kennung: CRZP/57/009/D/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych - zwanej dalej ustawą Pzp - (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320), a także wydanymi na jej podstawie rozporządzeniami wykonawczymi. 2. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. 3. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywać się będzie drogą elektroniczną za pośrednictwem platformy zakupowej (dalej: Platforma) pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/pg_edu/proceedings oraz poczty elektronicznej. 5. Niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na platformazakupowa.pl, tj.: a) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s, b) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje, c) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa, za wyjątkiem Internet Explorer, minimalnie wersja 10 0., d) włączona obsługa JavaScript, e) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf, f) Platforma działa według standardu przyjętego w komunikacji sieciowej - kodowanie UTF8, g) oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar. 6. Oferta powinna być: a) sporządzona na podstawie załączników niniejszej SWZ w języku polskim, b) złożona w formie elektronicznej za pośrednictwem https://platformazakupowa.pl/pn/pg_edu/proceedings, c) pod rygorem nieważności podpisana kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę/osoby upoważnioną/upoważnione.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa serwera do trenowania sieci neuronowych z kartami graficznymi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwera do trenowania sieci neuronowych z kartami graficznymi. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego: Politechnika Gdańska, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, ul. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk, budynek WETI A (nr 41) pomieszczenie 116. 3. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, pochodzący z bieżącej produkcji, wolny od wad prawnych i fizycznych, bez wcześniejszej eksploatacji i nie może być przedmiotem praw osób trzecich. 4. Kod wg klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 48822000-6 Serwery komputerowe 5. Oferowane urządzenia muszą być objęte okresem gwarancyjnym w wymiarze co najmniej 36 miesięcy - liczonym od dnia podpisania protokołu zdawczo-odbiorczego, bez uwag. 6. Szczegółowy opis i wymagania zamówienia zostały określone w Załączniku nr 4 do SWZ po zmianie.
Interne Kennung: CRZP/57/009/D/25 Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Dostawa serwera do celów dydaktycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwera do celów dydaktycznych. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego: Politechnika Gdańska, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, ul. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk, budynek WETI A (nr 41) pomieszczenie 116. 3. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, pochodzący z bieżącej produkcji, wolny od wad prawnych i fizycznych, bez wcześniejszej eksploatacji i nie może być przedmiotem praw osób trzecich. 4. Kod wg klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 48822000-6 Serwery komputerowe 5. Oferowane urządzenia muszą być objęte okresem gwarancyjnym w wymiarze co najmniej 36 miesięcy - liczonym od dnia podpisania protokołu zdawczo-odbiorczego, bez uwag. 6. Szczegółowy opis i wymagania zamówienia zostały określone w Załączniku nr 4 do SWZ po zmianie.
Interne Kennung: CRZP/57/009/D/25 Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Dostawa przełączników sieciowych bezwentylatorowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przełączników sieciowych bezwentylatorowych. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego: Politechnika Gdańska, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, ul. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk, budynek WETI A (nr 41) pomieszczenie 116. 3. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, pochodzący z bieżącej produkcji, wolny od wad prawnych i fizycznych, bez wcześniejszej eksploatacji i nie może być przedmiotem praw osób trzecich. 4. Kod wg klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 32420000-3 Urządzenia sieciowe 5. Oferowane urządzenia muszą być objęte okresem gwarancyjnym w wymiarze co najmniej 36 miesięcy - liczonym od dnia podpisania protokołu zdawczo-odbiorczego, bez uwag. 6. Szczegółowy opis i wymagania zamówienia zostały określone w Załączniku nr 4 do SWZ po zmianie.
Interne Kennung: CRZP/57/009/D/25 Część 3
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung