See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba trasy I.D metra v Praze – úsek Pankrác – Depo Písnice, Doplňkový geologický průzkum úseku ID1a Úsek OL1
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení stavebního díla „Výstavba trasy I.D metra v Praze – úsek Pankrác – Depo Písnice, Doplňkový geologický průzkum úseku ID1a“ v úseku „OL1“, a to v rozsahu dle zadávací dokumentace.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45111250 Bodenproben
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71351730 Geologische Prospektion, 45221247 Tunnelbauarbeiten, 45221230 Schächte, 45221248 Tunnelauskleidungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1