487097-2026 - Ergebnis
Tschechien – Schulmöbel – Dodávky IT vybavení a nábytku pro ZŠ Štětí
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky IT vybavení a nábytku pro ZŠ Štětí
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky IT vybavení a dodávky nábytkového vybavení, zahrnující dodávku, dopravu, montáž a zprovoznění. Předmět této smlouvy bude prováděn dle pravidel OSPT 2021-2027 a pod názvem projektu Modernizace kmenových a dalších odborných učeben v ZŠ T. G. Masaryka, Štětí reg. číslem projektu CZ.10.02.01/00/25_084/0001120.
Interne Kennung0
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelIT vybavení
BeschreibungTato část veřejné zakázky řeší dodávku IT vybavení.
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
LosLOT-0002
TitelNábytek
BeschreibungTato část veřejné zakázky řeší dodávku školního nábytku.
Interne Kennung2