2. Verfahren
Verfahren
Titel: Safe Exam Workspace (incl. Azure Virtual Desktop add-on)
Beschreibung: Fontys is voornemens een overeenkomst met Schoolyear B.V. af te sluiten inzake de “Safe Exam Workspace” (incl. Azure Virtual Desktop Add-on). Er wordt een overeenkomst gesloten voor een periode van maximaal 6 jaar (initieel 4 jaar met tweemaal een optie tot verlenging van 1 jaar). Deze aankondiging wordt enkel gebruikt om de voorgenomen procedurekeuze kenbaar te maken aan de markt, met als doel belanghebbenden in de gelegenheid te stellen om eventuele bezwaren te uiten. De bezwaarperiode is 20 kalenderdagen en start na de dag van de aankondiging. De maximale looptijd is 6 jaar.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze aankondiging wordt enkel gebruikt om de voorgenomen procedurekeuze kenbaar te maken aan de markt, met als doel belanghebbenden in de gelegenheid te stellen om eventuele bezwaren te uiten. De bezwaarperiode is 20 kalenderdagen en start na de dag van de aankondiging.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1