487109-2026 - Wettbewerb
Polen – Datendienste – OR.272.00045.2026 Weryfikacja, aktualizacja i uzupełnienie bazy danych EGiB oraz opracowanie dokumentacji technicznej dla budynków, lokali i gruntów w wybranych obrębach ewidencyjnych gminy Gubin
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOR.272.00045.2026 Weryfikacja, aktualizacja i uzupełnienie bazy danych EGiB oraz opracowanie dokumentacji technicznej dla budynków, lokali i gruntów w wybranych obrębach ewidencyjnych gminy Gubin
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowych prac geodezyjnych polegających na aktualizacji i uzupełnieniu danych budynków, lokali i gruntów, na których usytuowane są budynki oraz opracowanie dokumentacji technicznej wraz z aktualizacją bazy danych ewidencji gruntów i budynków w wybranych obrębach ewidencyjnych gminy Gubin przy czym kluczowym elementem zamówienia jest weryfikacja zgodności danych ewidencyjnych ze stanem faktycznym w terenie oraz dokumentacją źródłową, w szczególności w zakresie położenia budynków, ich funkcji oraz użytków gruntowych. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na cztery części: Część 1 – obr. ewid. Gubinek gmina Gubin Część 2 – obr. ewid. Jaromirowice gmina Gubin Część 3 – obr. ewid. Komorów gmina Gubin Część 4 – obr. ewid. Sękowice gmina Gubin Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ .
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72300000 Datendienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71355000 Vermessungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Titelobr. ewid. Gubinek gmina Gubin
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowych prac geodezyjnych polegających na aktualizacji i uzupełnieniu danych budynków, lokali i gruntów, na których usytuowane są budynki oraz opracowanie dokumentacji technicznej wraz z aktualizacją bazy danych ewidencji gruntów i budynków przy czym kluczowym elementem zamówienia jest weryfikacja zgodności danych ewidencyjnych ze stanem faktycznym w terenie oraz dokumentacją źródłową, w szczególności w zakresie położenia budynków, ich funkcji oraz użytków gruntowych.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji.
LosLOT-0002
Titelobr. ewid. Jaromirowice gmina Gubin
LosLOT-0003
Titelobr. ewid. Komorów gmina Gubin
LosLOT-0004
Titelobr. ewid. Sękowice gmina Gubin