See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętów, pomocy dydaktycznych, narzędzi TIK oraz oprogramowania w ramach projektu pn.: „Jeleniogórskie szkoły przyszłości”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem/instalacją/uruchomieniem sprzętów, pomocy dydaktycznych, narzędzi TIK oraz oprogramowania - odpowiednio do 13 niżej wymienionych szkół dla których organem prowadzącym jest Miasto Jelenia Góra, znajdujących się na terenie Jeleniej Góry oraz do Urzędu Miasta Jelenia Góra (biuro projektu), objętych wsparciem w ramach projektu „Jeleniogórskie szkoły przyszłości”, tj.: 1. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bronisława Chrobrego, ul. Armii Krajowej 8, 58-500 Jelenia Góra, 2. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika, ul. PCK 14a, 58-560 Jelenia Góra, 3. Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Lotnictwa 1, 58-500 Jelenia Góra, 4. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Włodzimierza Puchalskiego, ul. Cieplicka 74, 58-560 Jelenia Góra, 5. Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza, ul. Sudecka 53, 58-500 Jelenia Góra, 6. Szkoła Podstawowa nr 8 im. Władysława Broniewskiego, ul. Paderewskiego 13, 58-506 Jelenia Góra, 7. Szkoła Podstawowa nr 10 im. Marii Skłodowskiej - Curie, ul. Morcinka 31, 58-500 Jelenia Góra, 8. Szkoła Podstawowa nr 11 im. Fryderyka Chopina, ul. Moniuszki 9, 58-506 Jelenia Góra, 9. Szkoła Podstawowa nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Piotra Skargi 19, 58-500 Jelenia Góra, 10. Szkoła Podstawowa nr 15 im. Bronka Czecha, ul. Kamiennogórska 9, 58-570 Jelenia Góra, 11. I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, ul. Kochanowskiego 18, 58-500 Jelenia Góra, 12. II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida, ul. Gimnazjalna 2, 58-560 Jelenia Góra, 13. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych, Al. Jana Pawła II 25, 58-506 Jelenia Góra, 14. Urząd Miasta Jelenia Góra – Wydział Edukacji, Plac Ratuszowy 58, 58-500 Jelenia Góra. Dostawa wraz z montażem/instalacją/uruchomieniem oraz przeprowadzeniem szkolenia z zakresu jego obsługi (jeżeli wymagane)/certyfikowanego szkolenia (jeżeli wymagane) ma być zrealizowana na terenie ww. jednostek oświatowych oraz Urzędu Miasta Jelenia Góra. Ilekroć w dokumentach zamówienia i ogłoszeniu jest mowa o wyposażeniu należy przez to rozmieć sprzęt/urządzenia terapeutyczne/rehabilitacyjne i specjalistyczne, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, narzędzia TIK oraz oprogramowanie, meble itp. odpowiednio do przedmiotu zamówienia w zakresie danej części. Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje osiemnaście (18) części: Część I: Dostawa sprzętu komputerowego - komputery stacjonarne, monitory, klawiatury, mysz Część II: Dostawa sprzętu komputerowego - laptopy i tablety Część III: Dostawa drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, skanerów Część IV: Dostawa monitorów interaktywnych, komputer OPS Część V: Dostawa oprogramowania (office, edukacyjne) Część VI: Doposażenie pracowni kształcenia ogólnego w VR i oprogramowanie Część VII: Dostawa pomocy dydaktycznych Część VIII: Dostawa wraz z montażem/uruchomieniem sprzętu peryferyjnego Część IX: Dostawa aparatu fotograficznego Część X: Dostawa wraz z montażem, uruchomieniem/konfiguracją urządzeń, wyposażenia i dodatków do EEG Biofeedback oraz przeprowadzeniem certyfikowanego szkolenia Część XI: Dostawa pomocy edukacyjnych – pierwsza pomoc Część XII: Dostawa pomocy edukacyjnych i dydaktycznych Część XIII: Dostawa wraz z montażem/konfiguracją zestawu pomocy do sali integracji sensorycznej Część XIV: Dostawa sprzętów i pomocy treningowych, terapeutycznych i rehabilitacyjnych w SP2, SP6, SP8 Część XV: Dostawa wyposażenia pracowni kształcenia ogólnego z wykorzystaniem VR - SP2, SP6, SP8 Część XVI: Dostawa wraz z montażem/uruchomieniem wyposażenia pracowni językowej z wykorzystaniem VR - SP3, SP7, SP8, SP15 Część XVII: Dostawa sprzętu kuchennego Część XVIII: Dostawa elektronarzędzi Zamówienie realizowane jest w ramach Projektu pn.: „Jeleniogórskie szkoły przyszłości” FEDS.08.01-IZ.00-0043/24 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS w ramach Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021-2027; Priorytet 8 „Fundusze Europejskie dla edukacji na Dolnym Śląsku”, Działanie 8.1 „Dostęp do edukacji”. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest: 1) dostarczyć, zamontować/zainstalować, uruchomić wyposażenie o parametrach technicznych (cechach, właściwościach) i w ilościach zgodnych z Załącznikiem nr 1 do Tomu III SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) oraz przeprowadzić szkolenie z zakresu jego obsługi (jeżeli wymagane)/certyfikowane szkolenie osobom wyznaczonym przez przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej (jeżeli wymagane); 2) dostarczyć wyposażenie odpowiednio do 13 jeleniogórskich szkół oraz do Urzędu Miasta Jelenia Góra (biuro projektu) - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ (Adresy dostaw), w miejsce wskazane przez Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej; 3) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej certyfikaty/atesty (jeżeli dotyczy), instrukcje obsługi lub podręczniki użytkownika w języku polskim oraz przekazać osobom wyznaczonym ze strony Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej niezbędne informacje z zakresu obsługi danego wyposażenia (jeżeli dotyczy), 4) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej karty gwarancyjne (jeżeli dotyczy). Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia „Opis przedmiotu zamówienia” oraz w załącznikach.
Vorherige Bekanntmachung: 866133-2025
Interne Kennung: RZ.271.88.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Dostawa sprzętu komputerowego - komputery stacjonarne, monitory, klawiatury, mysz
Beschreibung: Cześć I: Dostawa sprzętu komputerowego - komputery stacjonarne, monitory, klawiatury, mysz. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem/instalacją/uruchomieniem sprzętów, pomocy dydaktycznych, narzędzi TIK oraz oprogramowania - odpowiednio do szkół dla których organem prowadzącym jest Miasto Jelenia Góra, znajdujących się na terenie Jeleniej Góry oraz do Urzędu Miasta Jelenia Góra (biuro projektu), objętych wsparciem w ramach projektu „Jeleniogórskie szkoły przyszłości”, zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw. Dostawa wraz z montażem/instalacją/uruchomieniem oraz przeprowadzeniem szkolenia z zakresu jego obsługi (jeżeli wymagane ma być zrealizowana na terenie jednostek oświatowych oraz Urzędu Miasta Jelenia Góra (zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw). Ilekroć w dokumentach zamówienia i ogłoszeniu jest mowa o wyposażeniu należy przez to rozmieć sprzęt/urządzenia terapeutyczne/rehabilitacyjne i specjalistyczne, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, narzędzia TIK oraz oprogramowanie, meble itp. odpowiednio do przedmiotu zamówienia w zakresie danej części. Zamówienie realizowane jest w ramach Projektu pn.: „Jeleniogórskie szkoły przyszłości” FEDS.08.01-IZ.00-0043/24 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS w ramach Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021-2027; Priorytet 8 „Fundusze Europejskie dla edukacji na Dolnym Śląsku”, Działanie 8.1 „Dostęp do edukacji”. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest: 1) dostarczyć, zamontować/zainstalować, uruchomić wyposażenie o parametrach technicznych (cechach, właściwościach) i w ilościach zgodnych z Załącznikiem nr 1 do Tomu III SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) oraz przeprowadzić szkolenie z zakresu jego obsługi osobom wyznaczonym przez przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej (jeżeli wymagane); 2) dostarczyć wyposażenie - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ (Adresy dostaw), w miejsce wskazane przez Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej; 3) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej certyfikaty/atesty (jeżeli dotyczy), instrukcje obsługi lub podręczniki użytkownika w języku polskim oraz przekazać osobom wyznaczonym ze strony Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej niezbędne informacje z zakresu obsługi danego wyposażenia (jeżeli dotyczy), 4) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej karty gwarancyjne (jeżeli dotyczy). Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia „Opis przedmiotu zamówienia” oraz w załącznikach.
Interne Kennung: RZ.271.88.I.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213000 Personalcomputer, 30213300 Tischcomputer, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30231300 Bildschirme, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen, 39162110 Lehrbedarf
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Dostawa sprzętu komputerowego - laptopy i tablety
Beschreibung: Część II - Dostawa sprzętu komputerowego - laptopy i tablety. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem/instalacją/uruchomieniem sprzętów, pomocy dydaktycznych, narzędzi TIK oraz oprogramowania - odpowiednio do szkół dla których organem prowadzącym jest Miasto Jelenia Góra, znajdujących się na terenie Jeleniej Góry oraz do Urzędu Miasta Jelenia Góra (biuro projektu), objętych wsparciem w ramach projektu „Jeleniogórskie szkoły przyszłości”, zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw. Dostawa wraz z montażem/instalacją/uruchomieniem oraz przeprowadzeniem szkolenia z zakresu jego obsługi (jeżeli wymagane ma być zrealizowana na terenie jednostek oświatowych oraz Urzędu Miasta Jelenia Góra (zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw). Ilekroć w dokumentach zamówienia i ogłoszeniu jest mowa o wyposażeniu należy przez to rozmieć sprzęt/urządzenia terapeutyczne/rehabilitacyjne i specjalistyczne, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, narzędzia TIK oraz oprogramowanie, meble itp. odpowiednio do przedmiotu zamówienia w zakresie danej części. Zamówienie realizowane jest w ramach Projektu pn.: „Jeleniogórskie szkoły przyszłości” FEDS.08.01-IZ.00-0043/24 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS w ramach Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021-2027; Priorytet 8 „Fundusze Europejskie dla edukacji na Dolnym Śląsku”, Działanie 8.1 „Dostęp do edukacji”. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest: 1) dostarczyć, zamontować/zainstalować, uruchomić wyposażenie o parametrach technicznych (cechach, właściwościach) i w ilościach zgodnych z Załącznikiem nr 1 do Tomu III SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) oraz przeprowadzić szkolenie z zakresu jego obsługi osobom wyznaczonym przez przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej (jeżeli wymagane); 2) dostarczyć wyposażenie - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ (Adresy dostaw), w miejsce wskazane przez Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej; 3) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej certyfikaty/atesty (jeżeli dotyczy), instrukcje obsługi lub podręczniki użytkownika w języku polskim oraz przekazać osobom wyznaczonym ze strony Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej niezbędne informacje z zakresu obsługi danego wyposażenia (jeżeli dotyczy), 4) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej karty gwarancyjne (jeżeli dotyczy). Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia „Opis przedmiotu zamówienia” oraz w załącznikach.
Interne Kennung: RZ.271.88.II.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 39162110 Lehrbedarf
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Dostawa drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, skanerów
Beschreibung: Część III - Dostawa drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, skanerów. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem/instalacją/uruchomieniem sprzętów, pomocy dydaktycznych, narzędzi TIK oraz oprogramowania - odpowiednio do szkół dla których organem prowadzącym jest Miasto Jelenia Góra, znajdujących się na terenie Jeleniej Góry oraz do Urzędu Miasta Jelenia Góra (biuro projektu), objętych wsparciem w ramach projektu „Jeleniogórskie szkoły przyszłości”, zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw. Dostawa wraz z montażem/instalacją/uruchomieniem oraz przeprowadzeniem szkolenia z zakresu jego obsługi (jeżeli wymagane ma być zrealizowana na terenie jednostek oświatowych oraz Urzędu Miasta Jelenia Góra (zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw). Ilekroć w dokumentach zamówienia i ogłoszeniu jest mowa o wyposażeniu należy przez to rozmieć sprzęt/urządzenia terapeutyczne/rehabilitacyjne i specjalistyczne, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, narzędzia TIK oraz oprogramowanie, meble itp. odpowiednio do przedmiotu zamówienia w zakresie danej części. Zamówienie realizowane jest w ramach Projektu pn.: „Jeleniogórskie szkoły przyszłości” FEDS.08.01-IZ.00-0043/24 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS w ramach Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021-2027; Priorytet 8 „Fundusze Europejskie dla edukacji na Dolnym Śląsku”, Działanie 8.1 „Dostęp do edukacji”. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest: 1) dostarczyć, zamontować/zainstalować, uruchomić wyposażenie o parametrach technicznych (cechach, właściwościach) i w ilościach zgodnych z Załącznikiem nr 1 do Tomu III SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) oraz przeprowadzić szkolenie z zakresu jego obsługi osobom wyznaczonym przez przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej (jeżeli wymagane); 2) dostarczyć wyposażenie - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ (Adresy dostaw), w miejsce wskazane przez Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej; 3) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej certyfikaty/atesty (jeżeli dotyczy), instrukcje obsługi lub podręczniki użytkownika w języku polskim oraz przekazać osobom wyznaczonym ze strony Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej niezbędne informacje z zakresu obsługi danego wyposażenia (jeżeli dotyczy), 4) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej karty gwarancyjne (jeżeli dotyczy). Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia „Opis przedmiotu zamówienia” oraz w załącznikach.
Interne Kennung: RZ.271.88.III.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 38520000 Scanner, 39162110 Lehrbedarf
Los: LOT-0004
Titel: Część IV - Dostawa monitorów interaktywnych, komputer OPS
Beschreibung: Część IV - Dostawa monitorów interaktywnych, komputer OPS. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem/instalacją/uruchomieniem sprzętów, pomocy dydaktycznych, narzędzi TIK oraz oprogramowania - odpowiednio do szkół dla których organem prowadzącym jest Miasto Jelenia Góra, znajdujących się na terenie Jeleniej Góry oraz do Urzędu Miasta Jelenia Góra (biuro projektu), objętych wsparciem w ramach projektu „Jeleniogórskie szkoły przyszłości”, zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw. Dostawa wraz z montażem/instalacją/uruchomieniem oraz przeprowadzeniem szkolenia z zakresu jego obsługi (jeżeli wymagane ma być zrealizowana na terenie jednostek oświatowych oraz Urzędu Miasta Jelenia Góra (zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw). Ilekroć w dokumentach zamówienia i ogłoszeniu jest mowa o wyposażeniu należy przez to rozmieć sprzęt/urządzenia terapeutyczne/rehabilitacyjne i specjalistyczne, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, narzędzia TIK oraz oprogramowanie, meble itp. odpowiednio do przedmiotu zamówienia w zakresie danej części. Zamówienie realizowane jest w ramach Projektu pn.: „Jeleniogórskie szkoły przyszłości” FEDS.08.01-IZ.00-0043/24 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS w ramach Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021-2027; Priorytet 8 „Fundusze Europejskie dla edukacji na Dolnym Śląsku”, Działanie 8.1 „Dostęp do edukacji”. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest: 1) dostarczyć, zamontować/zainstalować, uruchomić wyposażenie o parametrach technicznych (cechach, właściwościach) i w ilościach zgodnych z Załącznikiem nr 1 do Tomu III SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) oraz przeprowadzić szkolenie z zakresu jego obsługi osobom wyznaczonym przez przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej (jeżeli wymagane); 2) dostarczyć wyposażenie - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ (Adresy dostaw), w miejsce wskazane przez Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej; 3) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej certyfikaty/atesty (jeżeli dotyczy), instrukcje obsługi lub podręczniki użytkownika w języku polskim oraz przekazać osobom wyznaczonym ze strony Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej niezbędne informacje z zakresu obsługi danego wyposażenia (jeżeli dotyczy), 4) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej karty gwarancyjne (jeżeli dotyczy). Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia „Opis przedmiotu zamówienia” oraz w załącznikach.
Interne Kennung: RZ.271.88.IV.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 39162110 Lehrbedarf
Los: LOT-0005
Titel: Część V - Dostawa oprogramowania (office, edukacyjne)
Beschreibung: Część V - Dostawa oprogramowania (office, edukacyjne). Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem/instalacją/uruchomieniem sprzętów, pomocy dydaktycznych, narzędzi TIK oraz oprogramowania - odpowiednio do szkół dla których organem prowadzącym jest Miasto Jelenia Góra, znajdujących się na terenie Jeleniej Góry oraz do Urzędu Miasta Jelenia Góra (biuro projektu), objętych wsparciem w ramach projektu „Jeleniogórskie szkoły przyszłości”, zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw. Dostawa wraz z montażem/instalacją/uruchomieniem oraz przeprowadzeniem szkolenia z zakresu jego obsługi (jeżeli wymagane ma być zrealizowana na terenie jednostek oświatowych oraz Urzędu Miasta Jelenia Góra (zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw). Ilekroć w dokumentach zamówienia i ogłoszeniu jest mowa o wyposażeniu należy przez to rozmieć sprzęt/urządzenia terapeutyczne/rehabilitacyjne i specjalistyczne, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, narzędzia TIK oraz oprogramowanie, meble itp. odpowiednio do przedmiotu zamówienia w zakresie danej części. Zamówienie realizowane jest w ramach Projektu pn.: „Jeleniogórskie szkoły przyszłości” FEDS.08.01-IZ.00-0043/24 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS w ramach Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021-2027; Priorytet 8 „Fundusze Europejskie dla edukacji na Dolnym Śląsku”, Działanie 8.1 „Dostęp do edukacji”. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest: 1) dostarczyć, zamontować/zainstalować, uruchomić wyposażenie o parametrach technicznych (cechach, właściwościach) i w ilościach zgodnych z Załącznikiem nr 1 do Tomu III SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) oraz przeprowadzić szkolenie z zakresu jego obsługi osobom wyznaczonym przez przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej (jeżeli wymagane); 2) dostarczyć wyposażenie - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ (Adresy dostaw), w miejsce wskazane przez Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej; 3) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej certyfikaty/atesty (jeżeli dotyczy), instrukcje obsługi lub podręczniki użytkownika w języku polskim oraz przekazać osobom wyznaczonym ze strony Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej niezbędne informacje z zakresu obsługi danego wyposażenia (jeżeli dotyczy), 4) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej karty gwarancyjne (jeżeli dotyczy). Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia „Opis przedmiotu zamówienia” oraz w załącznikach.
Interne Kennung: RZ.271.88.V.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0006
Titel: Część VI - Doposażenie pracowni kształcenia ogólnego w VR i oprogramowanie
Beschreibung: Część VI - Doposażenie pracowni kształcenia ogólnego w VR i oprogramowanie. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem/instalacją/uruchomieniem sprzętów, pomocy dydaktycznych, narzędzi TIK oraz oprogramowania - odpowiednio do szkół dla których organem prowadzącym jest Miasto Jelenia Góra, znajdujących się na terenie Jeleniej Góry oraz do Urzędu Miasta Jelenia Góra (biuro projektu), objętych wsparciem w ramach projektu „Jeleniogórskie szkoły przyszłości”, zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw. Dostawa wraz z montażem/instalacją/uruchomieniem oraz przeprowadzeniem szkolenia z zakresu jego obsługi (jeżeli wymagane ma być zrealizowana na terenie jednostek oświatowych oraz Urzędu Miasta Jelenia Góra (zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw). Ilekroć w dokumentach zamówienia i ogłoszeniu jest mowa o wyposażeniu należy przez to rozmieć sprzęt/urządzenia terapeutyczne/rehabilitacyjne i specjalistyczne, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, narzędzia TIK oraz oprogramowanie, meble itp. odpowiednio do przedmiotu zamówienia w zakresie danej części. Zamówienie realizowane jest w ramach Projektu pn.: „Jeleniogórskie szkoły przyszłości” FEDS.08.01-IZ.00-0043/24 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS w ramach Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021-2027; Priorytet 8 „Fundusze Europejskie dla edukacji na Dolnym Śląsku”, Działanie 8.1 „Dostęp do edukacji”. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest: 1) dostarczyć, zamontować/zainstalować, uruchomić wyposażenie o parametrach technicznych (cechach, właściwościach) i w ilościach zgodnych z Załącznikiem nr 1 do Tomu III SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) oraz przeprowadzić szkolenie z zakresu jego obsługi osobom wyznaczonym przez przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej (jeżeli wymagane); 2) dostarczyć wyposażenie - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ (Adresy dostaw), w miejsce wskazane przez Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej; 3) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej certyfikaty/atesty (jeżeli dotyczy), instrukcje obsługi lub podręczniki użytkownika w języku polskim oraz przekazać osobom wyznaczonym ze strony Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej niezbędne informacje z zakresu obsługi danego wyposażenia (jeżeli dotyczy), 4) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej karty gwarancyjne (jeżeli dotyczy). Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia „Opis przedmiotu zamówienia” oraz w załącznikach.
Interne Kennung: RZ.271.88.VI.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0007
Titel: Część VII - Dostawa pomocy dydaktycznych
Beschreibung: Część VII - Dostawa pomocy dydaktycznych. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętów, pomocy dydaktycznych, narzędzi TIK - odpowiednio do szkół dla których organem prowadzącym jest Miasto Jelenia Góra, znajdujących się na terenie Jeleniej Góry oraz do Urzędu Miasta Jelenia Góra (biuro projektu), objętych wsparciem w ramach projektu „Jeleniogórskie szkoły przyszłości”, zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw. Dostawa ma być zrealizowana na terenie jednostek oświatowych oraz Urzędu Miasta Jelenia Góra (zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw). Ilekroć w dokumentach zamówienia i ogłoszeniu jest mowa o wyposażeniu należy przez to rozmieć sprzęt/urządzenia terapeutyczne/rehabilitacyjne i specjalistyczne, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, narzędzia TIK oraz oprogramowanie, meble itp. odpowiednio do przedmiotu zamówienia w zakresie danej części. Zamówienie realizowane jest w ramach Projektu pn.: „Jeleniogórskie szkoły przyszłości” FEDS.08.01-IZ.00-0043/24 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS w ramach Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021-2027; Priorytet 8 „Fundusze Europejskie dla edukacji na Dolnym Śląsku”, Działanie 8.1 „Dostęp do edukacji”. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest: 1) dostarczyć, zamontować/zainstalować, uruchomić wyposażenie o parametrach technicznych (cechach, właściwościach) i w ilościach zgodnych z Załącznikiem nr 1 do Tomu III SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) oraz przeprowadzić szkolenie z zakresu jego obsługi osobom wyznaczonym przez przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej (jeżeli wymagane); 2) dostarczyć wyposażenie - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ (Adresy dostaw), w miejsce wskazane przez Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej; 3) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej certyfikaty/atesty (jeżeli dotyczy), instrukcje obsługi lub podręczniki użytkownika w języku polskim oraz przekazać osobom wyznaczonym ze strony Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej niezbędne informacje z zakresu obsługi danego wyposażenia (jeżeli dotyczy), 4) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej karty gwarancyjne (jeżeli dotyczy). Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia „Opis przedmiotu zamówienia” oraz w załącznikach.
Interne Kennung: RZ.271.88.VII.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte, 38636000 Optische Fachinstrumente, 30195910 Weiße Schreibtafeln, 38510000 Mikroskope, 38631000 Ferngläser
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII - Dostawa wraz z montażem/ uruchomieniem sprzętu peryferyjnego
Beschreibung: Część VIII - Dostawa wraz z montażem/uruchomieniem sprzętu peryferyjnego. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem/instalacją/uruchomieniem sprzętów, pomocy dydaktycznych, narzędzi TIK oraz oprogramowania - odpowiednio do szkół dla których organem prowadzącym jest Miasto Jelenia Góra, znajdujących się na terenie Jeleniej Góry oraz do Urzędu Miasta Jelenia Góra (biuro projektu), objętych wsparciem w ramach projektu „Jeleniogórskie szkoły przyszłości”, zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw. Dostawa wraz z montażem/instalacją/uruchomieniem oraz przeprowadzeniem szkolenia z zakresu jego obsługi (jeżeli wymagane) ma być zrealizowana na terenie jednostek oświatowych oraz Urzędu Miasta Jelenia Góra (zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw). Ilekroć w dokumentach zamówienia i ogłoszeniu jest mowa o wyposażeniu należy przez to rozmieć sprzęt/urządzenia terapeutyczne/rehabilitacyjne i specjalistyczne, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, narzędzia TIK oraz oprogramowanie, meble itp. odpowiednio do przedmiotu zamówienia w zakresie danej części. Zamówienie realizowane jest w ramach Projektu pn.: „Jeleniogórskie szkoły przyszłości” FEDS.08.01-IZ.00-0043/24 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS w ramach Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021-2027; Priorytet 8 „Fundusze Europejskie dla edukacji na Dolnym Śląsku”, Działanie 8.1 „Dostęp do edukacji”. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest: 1) dostarczyć, zamontować/zainstalować, uruchomić wyposażenie o parametrach technicznych (cechach, właściwościach) i w ilościach zgodnych z Załącznikiem nr 1 do Tomu III SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) oraz przeprowadzić szkolenie z zakresu jego obsługi osobom wyznaczonym przez przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej (jeżeli wymagane); 2) dostarczyć wyposażenie - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ (Adresy dostaw), w miejsce wskazane przez Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej; 3) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej certyfikaty/atesty (jeżeli dotyczy), instrukcje obsługi lub podręczniki użytkownika w języku polskim oraz przekazać osobom wyznaczonym ze strony Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej niezbędne informacje z zakresu obsługi danego wyposażenia (jeżeli dotyczy), 4) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej karty gwarancyjne (jeżeli dotyczy). Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia „Opis przedmiotu zamówienia” oraz w załącznikach.
Interne Kennung: RZ.271.88.VIII.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 37453300 Disken, 38652100 Vorführgeräte, 32581100 Datenübertragungskabel, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32351200 Abschirmungen, 32342100 Kopfhörer, 32341000 Mikrofone, 32420000 Netzausrüstung, 48820000 Server, 30191400 Reißwölfe, 38652120 Videoprojektoren, 32342400 Akustische Geräte, 32342410 Akustische Ausrüstung, 32332100 Diktiergeräte, 39162110 Lehrbedarf
Los: LOT-0009
Titel: Część IX - Dostawa aparatu fotograficznego
Beschreibung: Część IX - Dostawa aparatu fotograficznego. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętów, pomocy dydaktycznych, narzędzi TIK - odpowiednio do szkół dla których organem prowadzącym jest Miasto Jelenia Góra, znajdujących się na terenie Jeleniej Góry oraz do Urzędu Miasta Jelenia Góra (biuro projektu), objętych wsparciem w ramach projektu „Jeleniogórskie szkoły przyszłości”, zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw. Dostawa ma być zrealizowana na terenie jednostek oświatowych oraz Urzędu Miasta Jelenia Góra (zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw). Ilekroć w dokumentach zamówienia i ogłoszeniu jest mowa o wyposażeniu należy przez to rozmieć sprzęt/urządzenia terapeutyczne/rehabilitacyjne i specjalistyczne, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, narzędzia TIK oraz oprogramowanie, meble itp. odpowiednio do przedmiotu zamówienia w zakresie danej części. Zamówienie realizowane jest w ramach Projektu pn.: „Jeleniogórskie szkoły przyszłości” FEDS.08.01-IZ.00-0043/24 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS w ramach Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021-2027; Priorytet 8 „Fundusze Europejskie dla edukacji na Dolnym Śląsku”, Działanie 8.1 „Dostęp do edukacji”. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest: 1) dostarczyć, zamontować/zainstalować, uruchomić wyposażenie o parametrach technicznych (cechach, właściwościach) i w ilościach zgodnych z Załącznikiem nr 1 do Tomu III SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) oraz przeprowadzić szkolenie z zakresu jego obsługi osobom wyznaczonym przez przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej (jeżeli wymagane); 2) dostarczyć wyposażenie - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ (Adresy dostaw), w miejsce wskazane przez Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej; 3) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej certyfikaty/atesty (jeżeli dotyczy), instrukcje obsługi lub podręczniki użytkownika w języku polskim oraz przekazać osobom wyznaczonym ze strony Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej niezbędne informacje z zakresu obsługi danego wyposażenia (jeżeli dotyczy), 4) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej karty gwarancyjne (jeżeli dotyczy). Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia „Opis przedmiotu zamówienia” oraz w załącznikach.
Interne Kennung: RZ.271.88.IX.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38651000 Fotokameras
Los: LOT-0010
Titel: Część X - Dostawa wraz z montażem, uruchomieniem/ konfiguracją urządzeń, wyposażenia i dodatków do EEG Biofeedback oraz przeprowadzeniem certyfikowanego szkolenia
Beschreibung: Część X - Dostawa wraz z montażem, uruchomieniem/ konfiguracją urządzeń, wyposażenia i dodatków do EEG Biofeedback oraz przeprowadzeniem certyfikowanego szkolenia. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem/instalacją/uruchomieniem sprzętów, pomocy dydaktycznych, narzędzi TIK oraz oprogramowania - odpowiednio do szkół dla których organem prowadzącym jest Miasto Jelenia Góra, znajdujących się na terenie Jeleniej Góry oraz do Urzędu Miasta Jelenia Góra (biuro projektu), objętych wsparciem w ramach projektu „Jeleniogórskie szkoły przyszłości”, zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw. Dostawa wraz z montażem/instalacją/uruchomieniem oraz przeprowadzeniem szkolenia z zakresu jego obsługi (jeżeli wymagane)/certyfikowanego szkolenia (jeżeli wymagane) ma być zrealizowana na terenie jednostek oświatowych oraz Urzędu Miasta Jelenia Góra (zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw). Ilekroć w dokumentach zamówienia i ogłoszeniu jest mowa o wyposażeniu należy przez to rozmieć sprzęt/urządzenia terapeutyczne/rehabilitacyjne i specjalistyczne, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, narzędzia TIK oraz oprogramowanie, meble itp. odpowiednio do przedmiotu zamówienia w zakresie danej części. Zamówienie realizowane jest w ramach Projektu pn.: „Jeleniogórskie szkoły przyszłości” FEDS.08.01-IZ.00-0043/24 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS w ramach Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021-2027; Priorytet 8 „Fundusze Europejskie dla edukacji na Dolnym Śląsku”, Działanie 8.1 „Dostęp do edukacji”. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest: 1) dostarczyć, zamontować/zainstalować, uruchomić wyposażenie o parametrach technicznych (cechach, właściwościach) i w ilościach zgodnych z Załącznikiem nr 1 do Tomu III SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) oraz przeprowadzić szkolenie z zakresu jego obsługi (jeżeli wymagane)/certyfikowane szkolenie osobom wyznaczonym przez przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej (jeżeli wymagane); 2) dostarczyć wyposażenie - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ (Adresy dostaw), w miejsce wskazane przez Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej; 3) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej certyfikaty/atesty (jeżeli dotyczy), instrukcje obsługi lub podręczniki użytkownika w języku polskim oraz przekazać osobom wyznaczonym ze strony Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej niezbędne informacje z zakresu obsługi danego wyposażenia (jeżeli dotyczy), 4) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej karty gwarancyjne (jeżeli dotyczy). Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia „Opis przedmiotu zamówienia” oraz w załącznikach.
Interne Kennung: RZ.271.88.X.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33121100 Elektroenzephalografen, 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie, 48180000 Medizinsoftwarepaket
Los: LOT-0011
Titel: Część XI - Dostawa pomocy edukacyjnych – pierwsza pomoc
Beschreibung: Część XI - Dostawa pomocy edukacyjnych – pierwsza pomoc. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem/instalacją/uruchomieniem sprzętów, pomocy dydaktycznych - odpowiednio do szkół dla których organem prowadzącym jest Miasto Jelenia Góra, znajdujących się na terenie Jeleniej Góry oraz do Urzędu Miasta Jelenia Góra (biuro projektu), objętych wsparciem w ramach projektu „Jeleniogórskie szkoły przyszłości”, zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw. Dostawa wraz z montażem/instalacją/uruchomieniem oraz przeprowadzeniem szkolenia z zakresu jego obsługi (jeżeli wymagane) ma być zrealizowana na terenie jednostek oświatowych oraz Urzędu Miasta Jelenia Góra (zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw). Ilekroć w dokumentach zamówienia i ogłoszeniu jest mowa o wyposażeniu należy przez to rozmieć sprzęt/urządzenia terapeutyczne/rehabilitacyjne i specjalistyczne, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, narzędzia TIK oraz oprogramowanie, meble itp. odpowiednio do przedmiotu zamówienia w zakresie danej części. Zamówienie realizowane jest w ramach Projektu pn.: „Jeleniogórskie szkoły przyszłości” FEDS.08.01-IZ.00-0043/24 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS w ramach Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021-2027; Priorytet 8 „Fundusze Europejskie dla edukacji na Dolnym Śląsku”, Działanie 8.1 „Dostęp do edukacji”. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest: 1) dostarczyć, zamontować/zainstalować, uruchomić wyposażenie o parametrach technicznych (cechach, właściwościach) i w ilościach zgodnych z Załącznikiem nr 1 do Tomu III SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) oraz przeprowadzić szkolenie z zakresu jego obsługi osobom wyznaczonym przez przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej (jeżeli wymagane); 2) dostarczyć wyposażenie - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ (Adresy dostaw), w miejsce wskazane przez Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej; 3) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej certyfikaty/atesty (jeżeli dotyczy), instrukcje obsługi lub podręczniki użytkownika w języku polskim oraz przekazać osobom wyznaczonym ze strony Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej niezbędne informacje z zakresu obsługi danego wyposażenia (jeżeli dotyczy), 4) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej karty gwarancyjne (jeżeli dotyczy). Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia „Opis przedmiotu zamówienia” oraz w załącznikach.
Interne Kennung: RZ.271.88.XI.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35112100 Notfalltrainingspuppe, 33172000 Ausrüstung für Anästhesie und Reanimation, 33182100 Defibrillator, 35112000 Rettungs- und Notfallausrüstung, 33196000 Medizinische Hilfsmittel
Los: LOT-0012
Titel: Część XII - Dostawa pomocy edukacyjnych i dydaktycznych
Beschreibung: Część XII - Dostawa pomocy edukacyjnych i dydaktycznych. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętów, pomocy dydaktycznych, narzędzi TIK - odpowiednio do szkół dla których organem prowadzącym jest Miasto Jelenia Góra, znajdujących się na terenie Jeleniej Góry oraz do Urzędu Miasta Jelenia Góra (biuro projektu), objętych wsparciem w ramach projektu „Jeleniogórskie szkoły przyszłości”, zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw. Dostawa ma być zrealizowana na terenie jednostek oświatowych oraz Urzędu Miasta Jelenia Góra (zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw). Ilekroć w dokumentach zamówienia i ogłoszeniu jest mowa o wyposażeniu należy przez to rozmieć sprzęt/urządzenia terapeutyczne/rehabilitacyjne i specjalistyczne, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, narzędzia TIK oraz oprogramowanie, meble itp. odpowiednio do przedmiotu zamówienia w zakresie danej części. Zamówienie realizowane jest w ramach Projektu pn.: „Jeleniogórskie szkoły przyszłości” FEDS.08.01-IZ.00-0043/24 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS w ramach Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021-2027; Priorytet 8 „Fundusze Europejskie dla edukacji na Dolnym Śląsku”, Działanie 8.1 „Dostęp do edukacji”. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest: 1) dostarczyć, zamontować/zainstalować, uruchomić wyposażenie o parametrach technicznych (cechach, właściwościach) i w ilościach zgodnych z Załącznikiem nr 1 do Tomu III SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) oraz przeprowadzić szkolenie z zakresu jego obsługi osobom wyznaczonym przez przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej (jeżeli wymagane); 2) dostarczyć wyposażenie - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ (Adresy dostaw), w miejsce wskazane przez Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej; 3) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej certyfikaty/atesty (jeżeli dotyczy), instrukcje obsługi lub podręczniki użytkownika w języku polskim oraz przekazać osobom wyznaczonym ze strony Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej niezbędne informacje z zakresu obsługi danego wyposażenia (jeżeli dotyczy), 4) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej karty gwarancyjne (jeżeli dotyczy). Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia „Opis przedmiotu zamówienia” oraz w załącznikach.
Interne Kennung: RZ.271.88.XII.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 30213200 Tablettcomputer, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0013
Titel: Część XIII - Dostawa wraz z montażem/ konfiguracją zestawu pomocy do sali integracji sensorycznej
Beschreibung: Część XIII - Dostawa wraz z montażem/konfiguracją zestawu pomocy do sali integracji sensorycznej. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem/instalacją/uruchomieniem sprzętów, pomocy dydaktycznych, narzędzi TIK oraz oprogramowania - odpowiednio do szkół dla których organem prowadzącym jest Miasto Jelenia Góra, znajdujących się na terenie Jeleniej Góry oraz do Urzędu Miasta Jelenia Góra (biuro projektu), objętych wsparciem w ramach projektu „Jeleniogórskie szkoły przyszłości”, zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw. Dostawa wraz z montażem/instalacją/uruchomieniem oraz przeprowadzeniem szkolenia z zakresu jego obsługi (jeżeli wymagane) ma być zrealizowana na terenie jednostek oświatowych oraz Urzędu Miasta Jelenia Góra (zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw). Ilekroć w dokumentach zamówienia i ogłoszeniu jest mowa o wyposażeniu należy przez to rozmieć sprzęt/urządzenia terapeutyczne/rehabilitacyjne i specjalistyczne, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, narzędzia TIK oraz oprogramowanie, meble itp. odpowiednio do przedmiotu zamówienia w zakresie danej części. Zamówienie realizowane jest w ramach Projektu pn.: „Jeleniogórskie szkoły przyszłości” FEDS.08.01-IZ.00-0043/24 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS w ramach Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021-2027; Priorytet 8 „Fundusze Europejskie dla edukacji na Dolnym Śląsku”, Działanie 8.1 „Dostęp do edukacji”. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest: 1) dostarczyć, zamontować/zainstalować, uruchomić wyposażenie o parametrach technicznych (cechach, właściwościach) i w ilościach zgodnych z Załącznikiem nr 1 do Tomu III SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) oraz przeprowadzić szkolenie z zakresu jego obsługi osobom wyznaczonym przez przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej (jeżeli wymagane); 2) dostarczyć wyposażenie - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ (Adresy dostaw), w miejsce wskazane przez Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej; 3) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej certyfikaty/atesty (jeżeli dotyczy), instrukcje obsługi lub podręczniki użytkownika w języku polskim oraz przekazać osobom wyznaczonym ze strony Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej niezbędne informacje z zakresu obsługi danego wyposażenia (jeżeli dotyczy), 4) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej karty gwarancyjne (jeżeli dotyczy). Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia „Opis przedmiotu zamówienia” oraz w załącznikach.
Interne Kennung: RZ.271.88.XIII.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 37426000 Balanciergeräte, 37421000 Turnmatten, 37422000 Recks, Barren, Balken
Los: LOT-0014
Titel: Część XIV - Dostawa sprzętów i pomocy treningowych, terapeutycznych i rehabilitacyjnych w SP2, SP6, SP8
Beschreibung: Część XIV - Dostawa sprzętów i pomocy treningowych, terapeutycznych i rehabilitacyjnych w SP2, SP6, SP8. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętów, pomocy dydaktycznych - odpowiednio do szkół dla których organem prowadzącym jest Miasto Jelenia Góra, znajdujących się na terenie Jeleniej Góry oraz do Urzędu Miasta Jelenia Góra (biuro projektu), objętych wsparciem w ramach projektu „Jeleniogórskie szkoły przyszłości”, zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw. Dostawa ma być zrealizowana na terenie jednostek oświatowych oraz Urzędu Miasta Jelenia Góra (zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw). Ilekroć w dokumentach zamówienia i ogłoszeniu jest mowa o wyposażeniu należy przez to rozmieć sprzęt/urządzenia terapeutyczne/rehabilitacyjne i specjalistyczne, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, narzędzia TIK oraz oprogramowanie, meble itp. odpowiednio do przedmiotu zamówienia w zakresie danej części. Zamówienie realizowane jest w ramach Projektu pn.: „Jeleniogórskie szkoły przyszłości” FEDS.08.01-IZ.00-0043/24 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS w ramach Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021-2027; Priorytet 8 „Fundusze Europejskie dla edukacji na Dolnym Śląsku”, Działanie 8.1 „Dostęp do edukacji”. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest: 1) dostarczyć, zamontować/zainstalować, uruchomić wyposażenie o parametrach technicznych (cechach, właściwościach) i w ilościach zgodnych z Załącznikiem nr 1 do Tomu III SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) oraz przeprowadzić szkolenie z zakresu jego obsługi osobom wyznaczonym przez przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej (jeżeli wymagane); 2) dostarczyć wyposażenie - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ (Adresy dostaw), w miejsce wskazane przez Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej; 3) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej certyfikaty/atesty (jeżeli dotyczy), instrukcje obsługi lub podręczniki użytkownika w języku polskim oraz przekazać osobom wyznaczonym ze strony Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej niezbędne informacje z zakresu obsługi danego wyposażenia (jeżeli dotyczy), 4) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej karty gwarancyjne (jeżeli dotyczy). Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia „Opis przedmiotu zamówienia” oraz w załącznikach.
Interne Kennung: RZ.271.88.XIV.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37420000 Ausrüstungen für Turnhallen, 37442900 Kraftstationen, 37440000 Fitnessgeräte, 37452900 Volleybälle, 37451700 Fußbälle, 39143112 Matratzen, 37453600 Hürden, 37442100 Kurzhanteln, 37441500 Springseile, 37441300 Fahrradergometer
Los: LOT-0015
Titel: Część XV - Dostawa wyposażenia pracowni kształcenia ogólnego z wykorzystaniem VR-SP2, SP6, SP8
Beschreibung: Część XV - Dostawa wyposażenia pracowni kształcenia ogólnego z wykorzystaniem VR - SP2, SP6, SP8. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem/instalacją/uruchomieniem sprzętów, pomocy dydaktycznych, narzędzi TIK oraz oprogramowania - odpowiednio do szkół dla których organem prowadzącym jest Miasto Jelenia Góra, znajdujących się na terenie Jeleniej Góry oraz do Urzędu Miasta Jelenia Góra (biuro projektu), objętych wsparciem w ramach projektu „Jeleniogórskie szkoły przyszłości”, zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw. Dostawa wraz z montażem/instalacją/uruchomieniem oraz przeprowadzeniem szkolenia z zakresu jego obsługi (jeżeli wymagane) ma być zrealizowana na terenie jednostek oświatowych oraz Urzędu Miasta Jelenia Góra (zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw). Ilekroć w dokumentach zamówienia i ogłoszeniu jest mowa o wyposażeniu należy przez to rozmieć sprzęt/urządzenia terapeutyczne/rehabilitacyjne i specjalistyczne, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, narzędzia TIK oraz oprogramowanie, meble itp. odpowiednio do przedmiotu zamówienia w zakresie danej części. Zamówienie realizowane jest w ramach Projektu pn.: „Jeleniogórskie szkoły przyszłości” FEDS.08.01-IZ.00-0043/24 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS w ramach Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021-2027; Priorytet 8 „Fundusze Europejskie dla edukacji na Dolnym Śląsku”, Działanie 8.1 „Dostęp do edukacji”. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest: 1) dostarczyć, zamontować/zainstalować, uruchomić wyposażenie o parametrach technicznych (cechach, właściwościach) i w ilościach zgodnych z Załącznikiem nr 1 do Tomu III SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) oraz przeprowadzić szkolenie z zakresu jego obsługi osobom wyznaczonym przez przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej (jeżeli wymagane); 2) dostarczyć wyposażenie - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ (Adresy dostaw), w miejsce wskazane przez Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej; 3) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej certyfikaty/atesty (jeżeli dotyczy), instrukcje obsługi lub podręczniki użytkownika w języku polskim oraz przekazać osobom wyznaczonym ze strony Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej niezbędne informacje z zakresu obsługi danego wyposażenia (jeżeli dotyczy), 4) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej karty gwarancyjne (jeżeli dotyczy). Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia „Opis przedmiotu zamówienia” oraz w załącznikach.
Interne Kennung: RZ.271.88.XV.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39160000 Schulmöbel, 30231320 Tastbildschirme
Los: LOT-0016
Titel: Część XVI - Dostawa wraz z montażem/ uruchomieniem wyposażenia pracowni językowej z wykorzystaniem VR - SP3, SP7, SP8, SP15
Beschreibung: Część XVI - Dostawa wraz z montażem/uruchomieniem wyposażenia pracowni językowej z wykorzystaniem VR - SP3, SP7, SP8, SP15. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem/instalacją/uruchomieniem sprzętów, pomocy dydaktycznych, narzędzi TIK oraz oprogramowania - odpowiednio do szkół dla których organem prowadzącym jest Miasto Jelenia Góra, znajdujących się na terenie Jeleniej Góry oraz do Urzędu Miasta Jelenia Góra (biuro projektu), objętych wsparciem w ramach projektu „Jeleniogórskie szkoły przyszłości”, zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw. Dostawa wraz z montażem/instalacją/uruchomieniem oraz przeprowadzeniem szkolenia z zakresu jego obsługi (jeżeli wymagane) ma być zrealizowana na terenie jednostek oświatowych oraz Urzędu Miasta Jelenia Góra (zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw). Ilekroć w dokumentach zamówienia i ogłoszeniu jest mowa o wyposażeniu należy przez to rozmieć sprzęt/urządzenia terapeutyczne/rehabilitacyjne i specjalistyczne, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, narzędzia TIK oraz oprogramowanie, meble itp. odpowiednio do przedmiotu zamówienia w zakresie danej części. Zamówienie realizowane jest w ramach Projektu pn.: „Jeleniogórskie szkoły przyszłości” FEDS.08.01-IZ.00-0043/24 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS w ramach Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021-2027; Priorytet 8 „Fundusze Europejskie dla edukacji na Dolnym Śląsku”, Działanie 8.1 „Dostęp do edukacji”. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest: 1) dostarczyć, zamontować/zainstalować, uruchomić wyposażenie o parametrach technicznych (cechach, właściwościach) i w ilościach zgodnych z Załącznikiem nr 1 do Tomu III SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) oraz przeprowadzić szkolenie z zakresu jego obsługi osobom wyznaczonym przez przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej (jeżeli wymagane); 2) dostarczyć wyposażenie - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ (Adresy dostaw), w miejsce wskazane przez Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej; 3) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej certyfikaty/atesty (jeżeli dotyczy), instrukcje obsługi lub podręczniki użytkownika w języku polskim oraz przekazać osobom wyznaczonym ze strony Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej niezbędne informacje z zakresu obsługi danego wyposażenia (jeżeli dotyczy), 4) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej karty gwarancyjne (jeżeli dotyczy). Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia „Opis przedmiotu zamówienia” oraz w załącznikach.
Interne Kennung: RZ.271.88.XVI.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30211500 Hauptprozessor (CPU) oder Prozessoren, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32342100 Kopfhörer, 30231320 Tastbildschirme, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 39100000 Möbel, 39160000 Schulmöbel
Los: LOT-0017
Titel: Część XVII - Dostawa sprzętu kuchennego
Beschreibung: Część XVII - Dostawa sprzętu kuchennego. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętów, pomocy dydaktycznych, narzędzi TIK - odpowiednio do szkół dla których organem prowadzącym jest Miasto Jelenia Góra, znajdujących się na terenie Jeleniej Góry oraz do Urzędu Miasta Jelenia Góra (biuro projektu), objętych wsparciem w ramach projektu „Jeleniogórskie szkoły przyszłości”, zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw. Dostawa ma być zrealizowana na terenie jednostek oświatowych oraz Urzędu Miasta Jelenia Góra (zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw). Ilekroć w dokumentach zamówienia i ogłoszeniu jest mowa o wyposażeniu należy przez to rozmieć sprzęt/urządzenia terapeutyczne/rehabilitacyjne i specjalistyczne, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, narzędzia TIK oraz oprogramowanie, meble itp. odpowiednio do przedmiotu zamówienia w zakresie danej części. Zamówienie realizowane jest w ramach Projektu pn.: „Jeleniogórskie szkoły przyszłości” FEDS.08.01-IZ.00-0043/24 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS w ramach Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021-2027; Priorytet 8 „Fundusze Europejskie dla edukacji na Dolnym Śląsku”, Działanie 8.1 „Dostęp do edukacji”. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest: 1) dostarczyć, zamontować/zainstalować, uruchomić wyposażenie o parametrach technicznych (cechach, właściwościach) i w ilościach zgodnych z Załącznikiem nr 1 do Tomu III SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) oraz przeprowadzić szkolenie z zakresu jego obsługi osobom wyznaczonym przez przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej (jeżeli wymagane); 2) dostarczyć wyposażenie - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ (Adresy dostaw), w miejsce wskazane przez Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej; 3) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej certyfikaty/atesty (jeżeli dotyczy), instrukcje obsługi lub podręczniki użytkownika w języku polskim oraz przekazać osobom wyznaczonym ze strony Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej niezbędne informacje z zakresu obsługi danego wyposażenia (jeżeli dotyczy), 4) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej karty gwarancyjne (jeżeli dotyczy). Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia „Opis przedmiotu zamówienia” oraz w załącznikach.
Interne Kennung: RZ.271.88.XVII.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen, 39721000 Koch- oder Heizgeräte für den Haushalt
Los: LOT-0018
Titel: Część XVIII - Dostawa elektronarzędzi
Beschreibung: Część XVIII - Dostawa elektronarzędzi. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętów, pomocy dydaktycznych, narzędzi TIK - odpowiednio do szkół dla których organem prowadzącym jest Miasto Jelenia Góra, znajdujących się na terenie Jeleniej Góry oraz do Urzędu Miasta Jelenia Góra (biuro projektu), objętych wsparciem w ramach projektu „Jeleniogórskie szkoły przyszłości”, zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw. Dostawa ma być zrealizowana na terenie jednostek oświatowych oraz Urzędu Miasta Jelenia Góra (zgodnie z załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ - Adresy dostaw). Ilekroć w dokumentach zamówienia i ogłoszeniu jest mowa o wyposażeniu należy przez to rozmieć sprzęt/urządzenia terapeutyczne/rehabilitacyjne i specjalistyczne, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, narzędzia TIK oraz oprogramowanie, meble itp. odpowiednio do przedmiotu zamówienia w zakresie danej części. Zamówienie realizowane jest w ramach Projektu pn.: „Jeleniogórskie szkoły przyszłości” FEDS.08.01-IZ.00-0043/24 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS w ramach Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021-2027; Priorytet 8 „Fundusze Europejskie dla edukacji na Dolnym Śląsku”, Działanie 8.1 „Dostęp do edukacji”. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest: 1) dostarczyć, zamontować/zainstalować, uruchomić wyposażenie o parametrach technicznych (cechach, właściwościach) i w ilościach zgodnych z Załącznikiem nr 1 do Tomu III SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) oraz przeprowadzić szkolenie z zakresu jego obsługi osobom wyznaczonym przez przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej (jeżeli wymagane); 2) dostarczyć wyposażenie - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do Tomu III SWZ (Adresy dostaw), w miejsce wskazane przez Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej; 3) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej certyfikaty/atesty (jeżeli dotyczy), instrukcje obsługi lub podręczniki użytkownika w języku polskim oraz przekazać osobom wyznaczonym ze strony Przedstawiciela Zamawiającego/Jednostki oświatowej niezbędne informacje z zakresu obsługi danego wyposażenia (jeżeli dotyczy), 4) przekazać Zamawiającemu/jednostce oświatowej karty gwarancyjne (jeżeli dotyczy). Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia „Opis przedmiotu zamówienia” oraz w załącznikach.
Interne Kennung: RZ.271.88.XVIII.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge, 42610000 Lasergesteuerte Werkzeugmaschinen und Bearbeitungszentren, 42660000 Werkzeuge zum Weichlöten, Hartlöten und Schweißen, Maschinen und Geräte zum Oberflächenhärten und Heißspritzen