2. Verfahren
Verfahren
Titel: Smartphones, tablets en accessoires
Beschreibung: Openbare Europese aanbesteding voor een raamovereenkomst met één leverancier voor smartphones, tablets en accessoires. Wij sluiten met één onderneming een Raamovereenkomst af voor de periode van 24 maanden. Hierna kunnen wij de Raamovereenkomst tot 2 maal toe met 12 maanden verlengen. De geschatte waarde bedraagt €3.500.000,- exclusief btw. Dit is voor de gehele duur van deze Opdracht, inclusief mogelijke verlengingen. De Raamovereenkomst heeft een maximale waarde van €4.500.000 exclusief btw.
Interne Kennung: 2026-15
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Wij sluiten met één onderneming een Raamovereenkomst af en deze duurt 24 maanden. Hierna kunnen wij de Raamovereenkomst tot 2 maal toe met 12 maanden verlengen.