2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda – náboje 9x19
Beschreibung: Náboje 9x19 (9mm Luger) – celkové množství 64 160 000 ks. Celkové množství nábojů 9x19 (9mm Luger) dle jednotlivých typů: • 52 000 000 kusů nábojů se střelou „FMJ“, zápalková slož nekorozivní a neerozivní - určeny pouze pro výcvikové účely. • 8 000 000 kusů nábojů se střelou „TFMJ“, zápalková slož netoxická, v provedení se sníženým obsahem škodlivých látek - určeny pouze pro výcvikové účely. • 960 000 kusů nábojů se střelou „FMJ“, zápalková slož nekorozivní a neerozivní, uzavření hermetické - primárně určeny pro výkon služby. • 400 000 kusů nábojů se střelou „FMJ bez přítomnosti olova“, zápalková slož netoxická, v provedení se sníženým obsahem škodlivých látek - určeny pouze pro výcvikové účely. • 2 800 000 kusů nábojů se střelou optimalizovanou pro nasazení v bezpečnostní praxi „POLICE“, netoxická v provedení se sníženým obsahem škodlivých látek - primárně určeny pro výkon služby. Celkové množství nábojů může být zadavatelem zaokrouhleno na celá balení.
Interne Kennung: PPR-43607/ČJ-2024-990640
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35331000 Munition für Feuerwaffen und Kriegswaffen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 131 odst. 5 zákona ve spojení s § 100 odst. 1 a 2 zákona vyhrazuje následující možné změny závazku po dobu trvání rámcové dohody a smluv (objednávek) uzavřených na základě rámcové dohody. 11.1 Inflační doložka Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje nárok na změnu ceny v průběhu plnění rámcové dohody za níže uvedených a specifikovaných podmínek. Nabídnuté jednotkové ceny uvedené v rámcové dohodě lze na žádost vybraného dodavatele navýšit z důvodu inflace, a to každý kalendářní rok následující po roce, v němž uplyne jeden (1) rok od účinnosti rámcové dohody, až do doby konce účinnosti rámcové dohody. Žádost je povinen vybraný dodavatel doručit do 15. 2. příslušného roku (příklad: rámcová dohoda bude uzavřena 1. 6. 2024, jeden rok od účinnosti rámcové dohody je 1. 6. 2025, následující rok je rok 2026, dodavatel musí do 15. 2. 2026 zažádat o navýšení ceny). Nabídnuté jednotkové ceny lze zvýšit pouze tehdy, když inflace přesáhne výši 2 %. Maximální navýšení cen o míru inflace v každém roce je 5 % a platí i v případě, že míra meziroční inflace bude vyšší. Inflací se rozumí meziroční inflace měřená vzrůstem úhrnného indexu spotřebitelských cen zboží a služeb, kterou udává každým kalendářním rokem Český statistický úřad za rok předcházející, vyjádřená v procentech. 11.2 Změna sazby DPH Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje nárok na změnu ceny v průběhu plnění rámcové dohody za níže uvedených a specifikovaných podmínek. Nabídnuté jednotkové ceny uvedené v rámcové dohodě lze měnit v případě zvýšení či snížení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona o dani. V takovém případě bude cena plnění změněna o příslušné navýšení nebo snížení sazby DPH a to ode dne účinnosti nové zákonné změny sazby DPH.