2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup 2 sztuk autobusów o napędzie elektrycznym wraz z budową infrastruktury towarzyszącej na potrzeby realizacji usług z zakresu zbiorowego transportu publicznego na terenie Gminy Września
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuk fabrycznie nowych autobusów o napędzie elektrycznym, jednoczłonowych, niskowejściowych wraz z wraz z budową infrastruktury towarzyszącej na potrzeby realizacji usług z zakresu zbiorowego transportu publicznego na terenie Gminy Września. Przedmiotowe zamówienie objęte jest wsparciem z planu rozwojowego nr KPOD.09.05-IW.02-0094/24-00 oraz nr KPOD.09.05-IW.02-0001/25-00.
Interne Kennung: ZP-271/50/WIK-RK/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 2 Stück