2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup paliwa lotniczego JET A-1 wraz z dowozem do portu Lotniczego we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup paliwa lotniczego JET A-1 wraz z dowozem do portu Lotniczego we Wrocławiu na zasadach i w zakresie określonym w projekcie umowy, w załącznikach do projektu umowy oraz w SWZ. Z uwagi na konieczność tymczasowego zamknięcia części Portu Lotniczego od dnia 26.10.2025 r. do dnia 04.12.2025 r. Zamawiający oświadcza, że dostawy produktu powinny być realizowane w formule elastycznej, na co Wykonawca wyraża zgodę. Strony ustalają, że nie będzie obowiązywał minimalny dzienny limit dostawy, co oznacza, że Zamawiający ma prawo nie zamówić Produktu na dany dzień. Strony ustalają, że będzie obowiązywał maksymalny limit dostaw przewidzianych na dany dzień, 3 dostawy dziennie. Strony ustalają, że jednorazowa dostawa Produktu nie będzie mniejsze niż 32 m3. Marża handlowa na dostarczany produkt, określona w złotych polskich, będzie stała przez cały okres realizacji dostawy (chyba że nastąpią okoliczności zmiany umowy zastrzeżone w SWZ). Dopuszcza się zmianę cen jednostkowych producenta wynikającą z koniunktury na rynku paliw. Referencyjna gęstość paliwa do przeliczania wartości notowań z ton metrycznych na m3 wynosi 0,800. Wykonawca wwożący/dostarczający na teren strefy zastrzeżonej PLW S.A paliwo w zbiornikach /pojemnikach, wobec których użycie dostępnych metod kontroli uniemożliwia przeprowadzenie skutecznej kontroli bezpieczeństwa, najpóźniej do pierwszego dnia rozpoczęcia świadczenia potwierdzi spełnienie wymogu dla tzw. „Znanego dostawcy zaopatrzenia portu lotniczego”. Ilość maksymalna przewidziana do realizacji z umowy: 5 000 m3, Ilość minimalna przewidziana do realizacji z umowy: 3000 m3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawiera projekt umowy wraz z załącznikiem (szczegółowy opisy przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1A do Projektu umowy stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 4/2025/NZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09131100 Kerosinartige Flugturbinenkraftstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Z uwagi na konieczność tymczasowego zamknięcia części Portu Lotniczego od dnia 26.10.2025 r. do dnia 04.12.2025 r. Zamawiający oświadcza, że dostawy produktu powinny być realizowane w formule elastycznej, na co Wykonawca wyraża zgodę. Strony ustalają, że nie będzie obowiązywał minimalny dzienny limit dostawy, co oznacza, że Zamawiający ma prawo nie zamówić Produktu na dany dzień. Strony ustalają, że będzie obowiązywał maksymalny limit dostaw przewidzianych na dany dzień, 3 dostawy dziennie. Strony ustalają, że jednorazowa dostawa Produktu nie będzie mniejsze niż 32 m3. Marża handlowa na dostarczany produkt, określona w złotych polskich, będzie stała przez cały okres realizacji dostawy (chyba że nastąpią okoliczności zmiany umowy zastrzeżone w SWZ). Dopuszcza się zmianę cen jednostkowych producenta wynikającą z koniunktury na rynku paliw. Referencyjna gęstość paliwa do przeliczania wartości notowań z ton metrycznych na m3 wynosi 0,800. Wykonawca wwożący/dostarczający na teren strefy zastrzeżonej PLW S.A paliwo w zbiornikach /pojemnikach, wobec których użycie dostępnych metod kontroli uniemożliwia przeprowadzenie skutecznej kontroli bezpieczeństwa, najpóźniej do pierwszego dnia rozpoczęcia świadczenia potwierdzi spełnienie wymogu dla tzw. „Znanego dostawcy zaopatrzenia portu lotniczego”. Ilość maksymalna przewidziana do realizacji z umowy: 5 000 m3, Ilość minimalna przewidziana do realizacji z umowy: 3000 m3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawiera projekt umowy wraz z załącznikiem (szczegółowy opisy przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1A do Projektu umowy stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ.