2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uzavření rámcové dohody na zajištění služeb pro konference pořádané zadavatelem 2026-2028
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody s více dodavateli. Předmětem plnění Rámcové dohody je zajištění pronájmu prostor, techniky, zajištění ubytování a stravování dle požadavků objednatele pro konference pořádané programem Erasmus+ a dalších programů administrovaných Domem zahraniční spolupráce
Vorherige Bekanntmachung: 103576-2026
Interne Kennung: DZS/2025/21465
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zkrácení lhůty bylo provedeno z důvodu zveřejnění předběžného oznámení.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody s více dodavateli. Předmětem plnění Rámcové dohody je zajištění pronájmu prostor, techniky, zajištění ubytování a stravování dle požadavků objednatele pro konference pořádané programem Erasmus+ a dalších programů administrovaných Domem zahraniční spolupráce.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prodloužení smlouvy.