48727-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Statistische Dienstleistungen – Informace a statistiky o průměrném výdělku za roky 2024 až 2027
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInformace a statistiky o průměrném výdělku za roky 2024 až 2027
BeschreibungRealizace pololetního výběrového statistického šetření o výdělcích a ne/odpracované době zaměstnanců mzdové sféry za roky 2024 až 2027 a průběžné čtvrtletní zpracování a publikace statistických výstupů strukturální mzdové statistiky (mzdová sféra/platová sféra/celkem za ČR a kraje) za roky 2024 až 2027, realizace statistických šetření o mikrosubjektech za roky 2024 a 2026, zpracování výstupů z mikrosimulačních modelů a průběžná aktualizace a předávání použitých metodik zpracování výstupů (statistické postupy, použité kontroly vstupních dat atd.) a realizace statistického šetření v oblasti kolektivního vyjednávání, zejména pokrytí kolektivními smlouvami. Bližší specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena ve smlouvě dostupné zde: https://smlouvy.gov.cz/smlouva/26484243.
Interne KennungVZ 06/2023
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79330000 Statistische Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibungviz výše Popis předmětu veřejné zakázky (BT-24-Procedure)
Interne KennungInformace a statistiky o průměrném výdělku za roky 2024 až 2027