487279-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Aufladegeräte – Revitalizace parkovací plochy včetně modernizace technického vybavení
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRevitalizace parkovací plochy včetně modernizace technického vybavení
BeschreibungPředmětem plnění je dodávka nabíjecích stanic včetně souvisejících stavebních úprav pro realizaci zakázky: Revitalizace parkovací plochy včetně modernizace technického vybavení. Jedná se o vybudování 30 parkovacích míst, na jejichž ostrůvcích budou umístěny výdejní stojany s konektory CCS2 nebo MCS pro těžká vozidla, a také na dodání a umístění BESS v kontejnerovém provedení.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31681500 Aufladegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45223300 Bau von Parkplätzen, 31430000 Elektrische Akkumulatoren
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungRevitalizace parkovací plochy včetně modernizace technického vybavení