See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy materiałów opatrunkowych zwykłych
Beschreibung: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Przedmiotem zamówienia są Dostawy materiałów opatrunkowych zwykłych według poniższych części: Zadanie 1 - Zadanie 26. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 12 do SWZ). W treści ogłoszenia podano szacunkową całkowitą wartość przedmiotu zamówienia z "prawem opcji" - dotyczy wartości całego zamówienia, a także poszczególnych jego części. Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono wstępnych konsultacji rynkowych.
Interne Kennung: EZ/382/409/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141119 Kompressen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141111 Klebeverband, 33141110 Verbandsmaterial, 33141113 Bandagen, 33141114 Verbandmull, 39518000 Krankenhauswäsche, 33141112 Heftpflaster, 39512200 Federbettbezüge, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2) oraz we Wzorze umowy (załącznik nr 3) stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. . W ogłoszeniu podano szacunkową całkowitą wartość przedmiotu zamówienia z "prawem opcji".
Interne Kennung: Zad.1
Haupteinstufung (cpv): 33141113 Bandagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający dopuszcza możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp w przypadkach uzasadnionych koniecznością zabezpieczenia w okresie obowiązywania umowy niemożliwych do przewidzenia wcześniej potrzeb Zamawiającego wynikających ze zwiększonego zużycia wyrobów niż przewidywana, dotyczących dostaw przedmiotu zamówienia opisanego w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej SWZ). Realizując prawo opcji Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia ilości zamówienia podstawowego dostarczanych wyspecyfikowanych wyrobów wykazanych w „Formularzu cenowym”, który w przypadku wyboru oferty najkorzystniejszej stanowić będzie Załącznik nr 1 do umowy, w zakresie docelowej nieprzekraczającej ilości objętej prawem opcji wskazanej w „Formularzu cenowym”, z zachowaniem cen i warunków zamówienia podstawowego zawartych w SWZ, w tym w szczególności we wzorze umowy, stanowiącą jej integralną część. Zgodnie z powyższym wartością prawa opcji będzie iloczyn ilości objętych prawem opcji wskazanych w „Formularzu cenowym” i cen. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji po całkowitym zrealizowaniu ilości wyspecyfikowanych w zamówieniu podstawowym SWZ przez cały okres obowiązywania umowy. Prawo opcji zostało uwzględnione we wzorze umowy, stanowiącym integralną część SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Interne Kennung: Zad.2
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Interne Kennung: Zad.3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Interne Kennung: Zad.4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Interne Kennung: Zad.5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Interne Kennung: Zad.6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Interne Kennung: Zad.7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Interne Kennung: Zad.8
Haupteinstufung (cpv): 39518000 Krankenhauswäsche
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Interne Kennung: Zad.9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10
Interne Kennung: Zad.10
Haupteinstufung (cpv): 33141112 Heftpflaster
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141111 Klebeverband
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11
Interne Kennung: Zad.11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12
Interne Kennung: Zad.12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13
Interne Kennung: Zad.13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14
Interne Kennung: Zad.14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15
Interne Kennung: Zad.15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16
Interne Kennung: Zad.16
Haupteinstufung (cpv): 33141111 Klebeverband
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17
Interne Kennung: Zad.17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18
Interne Kennung: Zad.18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19
Interne Kennung: Zad.19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20
Interne Kennung: Zad.20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21
Interne Kennung: Zad.21
Haupteinstufung (cpv): 39512200 Federbettbezüge
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22
Interne Kennung: Zad.22
Haupteinstufung (cpv): 33141114 Verbandmull
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 23
Interne Kennung: Zad.23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 24
Interne Kennung: Zad.24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 25
Interne Kennung: Zad.25
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 26
Interne Kennung: Zad.26
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial