487313-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Analysegeräte – Optoelektromagnetický generátor II./Optoelectromagnetic generator II.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOptoelektromagnetický generátor II./Optoelectromagnetic generator II.
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je optoelektro-magnetický generátor, který bude využíván k přesné manipulaci mikročástic pomocí dynamických magnetických polí. Zařízení bude kombinovat optické a elektromagnetické technologie k řešení problému mikroplastového znečištění. Synergickým působením těchto dvou technologií bude dosaženo efektivnějšího odstranění mikroplastových částic z prostředí, což pomůže snížit jejich negativní dopady na ekosystémy. Dodané zařízení musí umožnit řízené pohyby částic v mikroprostředí pro vědecké a medicínské aplikace. Podrobně je předmět veřejné zakázky vymezen technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí zadávací dokumentace.
Interne Kennung2025-20
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38432000 Analysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 38434000 Analysatoren
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změny dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Podrobný popis je uveden v zadávací dokumentaci.