See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu do diagnostyki genetycznej w ramach programu wieloletniego pn. Narodowa Strategia Onkologiczna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do diagnostyki genetycznej w ramach programu wieloletniego pn. Narodowa Strategia Onkologiczna. Przedmiot zamówienia został podzielony na części stanowiące 5 zadań, Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, a Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę zadań. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają Załącznik nr 1A-5A do SWZ oraz Formularz ofertowo-cenowy stanowiący Załączniki nr 1-5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 711816-2025
Interne Kennung: EO/EP-2722/LXXXIV/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Mikroskop Fluorescencyjny z oprogramowaniem Florescencyjnej Hybrydyzacji In Situ (FISH) – 1 szt.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Stacja pipetująca do przygotowywania reakcji PCR – 1 szt.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Automatyczny system do izolacji kwasów nukleinowych z certyfikatem CE IVD – 1 szt.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Termocykler do reakcji PCR w czasie rzeczywistym RT-PCR z certyfikatem CE IVD – 1 szt.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: Oprogramowanie LIMS – 1 szt.
Interne Kennung: 5