487393-2026 - Wettbewerb
Polen – Teile und Zubehör für Computer – Dostawa akcesoriów komputerowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa akcesoriów komputerowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wymienionych poniżej akcesoriów komputerowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagane parametry akcesoriów, zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ. 1.1. Zakres zamówienia podstawowego obejmuje dostawę: - 30 sztuk filtrów prywatyzujących do monitora zewnętrznego 27 cali, - 30 sztuk filtrów prywatyzujących do laptopa 15,6 cala, - 30 sztuk filtrów prywatyzujących do laptopa 14 cali, - 20 sztuk filtrów prywatyzujących do laptopa 16 cali (16:10), - 10 sztuk filtrów prywatyzujących do laptopa 16 cali (16:9), - 200 sztuk ergonomicznych podkładek pod mysz, - 50 sztuk standardowych podkładek pod mysz, - 50 sztuk słuchawek przewodowych, - 5 sztuk słuchawek bezprzewodowych, - 30 sztuk myszy przewodowych, - 20 sztuk klawiatur przewodowych, - 20 sztuk bezprzewodowych myszy wertykalnych (dla osób praworęcznych), - 5 sztuk bezprzewodowych myszy wertykalnych (dla osób leworęcznych), - 50 sztuk plecaków do laptopa, - 30 sztuk zasilaczy USB-C do laptopa, - 20 sztuk bezprzewodowych zestawów klawiatura-mysz. 1.2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. W ramach prawa opcji Zamawiający może zakupić dodatkowo, w czasie obowiązywania umowy i na tych samych warunkach co w zamówieniu podstawowym: - do 200 sztuk filtrów prywatyzujących do monitora zewnętrznego 27 cali, - do 100 sztuk filtrów prywatyzujących do laptopa 15,6 cala, - do 50 sztuk filtrów prywatyzujących do laptopa 14 cali, - do 70 sztuk filtrów prywatyzujących do laptopa 16 cali (16:10), - do 30 sztuk filtrów prywatyzujących do laptopa 16 cali (16:9), - do 300 sztuk ergonomicznych podkładek pod mysz, - do 300 sztuk standardowych podkładek pod mysz, - do 300 sztuk słuchawek przewodowych, - do 20 sztuk słuchawek bezprzewodowych, - do 300 sztuk myszy przewodowych, - do 200 sztuk klawiatur przewodowych, - do 50 sztuk bezprzewodowych myszy wertykalnych (dla osób praworęcznych), - do 20 sztuk bezprzewodowych myszy wertykalnych (dla osób leworęcznych), - do 200 sztuk plecaków do laptopa, - do 50 sztuk zasilaczy USB-C do laptopa, - do 50 sztuk bezprzewodowych zestawów klawiatura-mysz.
Interne KennungDOZ.26.12.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wymienionych poniżej akcesoriów komputerowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagane parametry akcesoriów, zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wymienionych poniżej akcesoriów komputerowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagane parametry akcesoriów, zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ. 1.1. Zakres zamówienia podstawowego obejmuje dostawę: 30 sztuk filtrów prywatyzujących do monitora zewnętrznego 27 cali, 30 sztuk filtrów prywatyzujących do laptopa 15,6 cala, 30 sztuk filtrów prywatyzujących do laptopa 14 cali, 20 sztuk filtrów prywatyzujących do laptopa 16 cali (16:10), 10 sztuk filtrów prywatyzujących do laptopa 16 cali (16:9), 200 sztuk ergonomicznych podkładek pod mysz, 50 sztuk standardowych podkładek pod mysz, 50 sztuk słuchawek przewodowych, 5 sztuk słuchawek bezprzewodowych, 30 sztuk myszy przewodowych, 20 sztuk klawiatur przewodowych, 20 sztuk bezprzewodowych myszy wertykalnych (dla osób praworęcznych), 5 sztuk bezprzewodowych myszy wertykalnych (dla osób leworęcznych), 50 sztuk plecaków do laptopa, 30 sztuk zasilaczy USB-C do laptopa, 20 sztuk bezprzewodowych zestawów klawiatura-mysz. 1.2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. W ramach prawa opcji Zamawiający może zakupić dodatkowo, w czasie obowiązywania umowy i na tych samych warunkach co w zamówieniu podstawowym: do 200 sztuk filtrów prywatyzujących do monitora zewnętrznego 27 cali, do 100 sztuk filtrów prywatyzujących do laptopa 15,6 cala, do 50 sztuk filtrów prywatyzujących do laptopa 14 cali, do 70 sztuk filtrów prywatyzujących do laptopa 16 cali (16:10), do 30 sztuk filtrów prywatyzujących do laptopa 16 cali (16:9), do 300 sztuk ergonomicznych podkładek pod mysz, do 300 sztuk standardowych podkładek pod mysz, do 300 sztuk słuchawek przewodowych, do 20 sztuk słuchawek bezprzewodowych, do 300 sztuk myszy przewodowych, do 200 sztuk klawiatur przewodowych, do 50 sztuk bezprzewodowych myszy wertykalnych (dla osób praworęcznych), do 20 sztuk bezprzewodowych myszy wertykalnych (dla osób leworęcznych), do 200 sztuk plecaków do laptopa, do 50 sztuk zasilaczy USB-C do laptopa, do 50 sztuk bezprzewodowych zestawów klawiatura-mysz.
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. W ramach prawa opcji Zamawiający może zakupić dodatkowo, w czasie obowiązywania umowy i na tych samych warunkach co w zamówieniu podstawowym: - do 200 sztuk filtrów prywatyzujących do monitora zewnętrznego 27 cali, - do 100 sztuk filtrów prywatyzujących do laptopa 15,6 cala, - do 50 sztuk filtrów prywatyzujących do laptopa 14 cali, - do 70 sztuk filtrów prywatyzujących do laptopa 16 cali (16:10), - do 30 sztuk filtrów prywatyzujących do laptopa 16 cali (16:9), - do 300 sztuk ergonomicznych podkładek pod mysz, - do 300 sztuk standardowych podkładek pod mysz, - do 300 sztuk słuchawek przewodowych, - do 20 sztuk słuchawek bezprzewodowych, - do 300 sztuk myszy przewodowych, - do 200 sztuk klawiatur przewodowych, - do 50 sztuk bezprzewodowych myszy wertykalnych (dla osób praworęcznych), - do 20 sztuk bezprzewodowych myszy wertykalnych (dla osób leworęcznych), - do 200 sztuk plecaków do laptopa, - do 50 sztuk zasilaczy USB-C do laptopa, - do 50 sztuk bezprzewodowych zestawów klawiatura-mysz. 2. Każda opcjonalna partia dostawy zostanie zrealizowana w terminie 20 dni roboczych od zamówienia danej partii (zamówienia będą wysyłane e-mailem). Zamawiający zastrzega sobie prawo do uruchomienia prawa opcji, poprzez przekazanie Wykonawcy pierwszego zamówienia opcjonalnego, w terminie obowiązywania Umowy, jednak nie później niż 22 dni robocze przed upływem terminu obowiązywania Umowy. Ostatnie zamówienie opcjonalne nie zostanie przekazane później niż 22 dni robocze przed upływem terminu obowiązywania Umowy. Zamawiający może skorzystać jednokrotnie z całości lub wielokrotnie z części świadczeń składających się na opcję, tj. wymagać dostarczenia od 1 do maksymalnej liczby Akcesoriów objętych prawem opcji, określonych w Załączniku nr 1 (OPZ) do Umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do uruchomienia opcji w razie potrzeby. Zamawiający będzie zamawiać takie ilości Akcesoriów w ramach zamówienia opcjonalnego, aby każde zamówienie opcjonalne nie było, pod względem wartości, niższe od 30% wartości zamówienia podstawowego.