487398-2026 - Ergebnis
Polen – Schlammbeseitigung – Przetarg nieograniczony na usługę odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 12 000 Mg RZ/PO/42/2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzetarg nieograniczony na usługę odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 12 000 Mg RZ/PO/42/2026
BeschreibungPrzetarg nieograniczony na usługę odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 12 000 Mg: CZĘŚĆ I: Usługę odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 3 000 Mg CZĘŚĆ II: Usługę odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 3 000 Mg CZĘŚĆ III: Usługę odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 3 000 Mg CZĘŚĆ IV: Usługę odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 3 000 Mg
Vorherige Bekanntmachung311708-2026
Interne KennungRZ/PO/42/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513600 Schlammbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513700 Schlammtransport, 90513800 Schlammbehandlung, 90513900 Schlammentsorgung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ I: Usługa odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 3 000 Mg
BeschreibungUsługa odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 3 000 Mg
Interne KennungCZĘŚĆ I
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ II: Usługa odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 3 000 Mg
Interne KennungCZĘŚĆ II
LosLOT-0003
TitelCZĘŚĆ III: Usługa odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 3 000 Mg
Interne KennungCZĘŚĆ III
LosLOT-0004
TitelCZĘŚĆ IV: Usługa odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 3 000 Mg
Interne KennungCZĘŚĆ IV