487399-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Verbrauchsmaterial für Nierendialyse – Furnizare materiale sanitare dializa ATI
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare materiale sanitare dializa ATI
Beschreibung: Furnizare materiale sanitare dializa renala ATI. Locul unde este specificata valoarea celui mai mare contract subsecvent pentru fiecare lot in parte se regaseste in CAIET SARCINI , respectiv valoarea minima din intervalul valorii estimate fara TVA a fiecarui LOT. Cuantumul garantiei de participare este de 1% din valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent, conform HG 395/2016 . Garantia de participare se poate constitui prin Virament bancar in contul Spitalului Judetean de Urgenta Pitesti deschis la Trezoreria Pitesti, cod IBAN RO 40 TREZ 0465006 XXX 009193. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare in a 12 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 20 zile.
Interne Kennung: 4122205_2026_PAAPD1631991
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Furnizare consumabile de dializa renala ATI
Interne Kennung: 1