487412-2026 - Wettbewerb
Polen – Fernmeldedienste – Przedmiotem zamówienia jest: Zakup usługi dzierżawy cyfrowych łączy teleinformatycznych L2 Ethernet oraz analogowych linii telekomunikacyjnych na potrzeby jednostek szczebla podstawowego Policji podległych KWP z siedzibą w Radomiu - z podziałem na 5 zadań
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzedmiotem zamówienia jest: Zakup usługi dzierżawy cyfrowych łączy teleinformatycznych L2 Ethernet oraz analogowych linii telekomunikacyjnych na potrzeby jednostek szczebla podstawowego Policji podległych KWP z siedzibą w Radomiu - z podziałem na 5 zadań
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup usługi dzierżawy cyfrowych łączy teleinformatycznych L2 Ethernet oraz analogowych linii telekomunikacyjnych na potrzeby jednostek szczebla podstawowego Policji podległych KWP z siedzibą w Radomiu - z podziałem na : Zadanie nr 1 - Dzierżawa cyfrowych łączy telekomunikacyjnych niezbędnych do sprawnego funkcjonowania jednostek organizacyjnych Policji podległych KWP Radom (dzierżawy cyfrowych i analogowych łączy telekomunikacyjnych). Zadanie nr 2 - Dzierżawa cyfrowych łączy telekomunikacyjnych niezbędnych do sprawnego funkcjonowania jednostek organizacyjnych Policji podległych KWP Radom (dzierżawy cyfrowych i analogowych łączy telekomunikacyjnych). Zadanie nr 3 - Dzierżawa cyfrowych łączy telekomunikacyjnych niezbędnych do sprawnego funkcjonowania jednostek organizacyjnych Policji podległych KWP Radom (dzierżawy cyfrowych i analogowych łączy telekomunikacyjnych). Zadanie nr 4 - Dzierżawa cyfrowych łączy telekomunikacyjnych niezbędnych do sprawnego funkcjonowania jednostek organizacyjnych Policji podległych KWP Radom (dzierżawy cyfrowych i analogowych łączy telekomunikacyjnych). Zadanie nr 5 - Dzierżawa cyfrowych łączy telekomunikacyjnych niezbędnych do sprawnego funkcjonowania jednostek organizacyjnych Policji podległych KWP Radom (dzierżawy cyfrowych i analogowych łączy telekomunikacyjnych). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: Formularzu ofertowym; projekcie Umowy ;Opisie Przedmiotu Zamówienia. 3.Termin związania ofertą - Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert, przy czym pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert do dnia 17.10.2026r.
Interne Kennungnr wewnętrzny postępowania 22/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDANE OSOBOWE PRZETWARZANE W TRYBIE RODO W KWP Z SIEDZIBĄ W RADOMIU ( POSTĘPOWANIE O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO) Szanowni Państwo, w związku z wejściem w życie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE. L Nr 119, str. 1), dalej „RODO”, dochowując warunków w nim zawartych informujemy, że: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu - adres: ul. 11-go Listopada 37/59, 26-600 Radom. 2. Nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych w Komendzie Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu sprawuje inspektor ochrony danych: Sylwia Fila - adres: ul. 11-go Listopada 37/59, 26-600 Radom - e-mail: iod.kwp@ra.policja.gov.pl. 3. Cel i okres przetwarzania danych osobowych w Komendzie Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu. W KWP z siedzibą w Radomiu dane osobowe przetwarza się wyłącznie w konkretnych, wyraźnych i prawnie uzasadnionych celach i nie przetwarza się ich dalej w sposób niezgodny z tymi celami. Przetwarzanie danych jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust.1 lit. c RODO) zgodnie z: - Ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych – dalej zwaną ustawą Pzp, - Rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy, oraz Rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 3 sierpnia 2023 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający wykonawcy - Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie zamówień publicznych, uchylająca dyrektywę 2004/18/WE. Okres przetwarzania danych osobowych wynika bezpośrednio z przepisów prawa i jest adekwatny do celów. 4. Odbiorcy danych osobowych. W rozumieniu RODO odbiorcami danych osobowych nie są organy publiczne, które mogą otrzymywać dane osobowe w ramach konkretnego postępowania zgodnie z prawem Unii lub prawem państwa członkowskiego. Dane osobowe nie są udostępniane podmiotom innym niż uprawnione na podstawie przepisów prawa. Dane będą udostępniane uprawnionym podmiotom jedynie w celu umożliwienia korzystania ze środków ochrony prawnej oraz tylko do upływu terminu na ich wniesienie. 5. Osobom, których dane są przetwarzane zgodnie z RODO przysługuje: - prawo dostępu do własnych danych osobowych na zasadach określonych w ustawie Pzp, - prawo do żądania od administratora sprostowania, uzupełnienia danych, jednak nie może ono skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia ani zmianą postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp, - prawo do ograniczenia przetwarzania własnych danych osobowych, ale to nie może ograniczać przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia postępowania, - prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania w sytuacjach przewidzianych prawem, - prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO. 6. Przy przetwarzaniu danych osobowych w trybie RODO nie występuje zautomatyzowane podejmowanie decyzji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym profilowanie. Postępowanie prowadzone za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 - Dzierżawa cyfrowych łączy telekomunikacyjnych niezbędnych do sprawnego funkcjonowania jednostek organizacyjnych Policji podległych KWP Radom (dzierżawy cyfrowych i analogowych łączy telekomunikacyjnych).
BeschreibungDo oferty należy dołączyć: 1) Formularz ofertowy (oferta) ; 2) Cennik ofertowy – w zależności od tego na które zadanie wykonawca składa ofertę. 3) Pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę składa pełnomocnik 4) Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia; Pełnomocnictwo do złożenia oferty musi być sporządzone w postaci elektronicznej, podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Pełnomocnictwo przekazuje się w postaci elektronicznej i opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku, gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone w postaci papierowej przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu (skan) opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, poświadczającym zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej poświadcza Wykonawca lub notariusz; 5) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum, spółka cywilna) o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni wykonawcy, wniesione zgodnie z rozdz. XVIII ust. 2 pkt 4 SWZ . Oświadczenie o podziale zadań pomiędzy wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o których mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp – przekazuje się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku gdy oświadczenie zostało sporządzone jako dokument w formie papierowej i opatrzone podpisem własnoręcznym, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Poświadczenia cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej dokonuje wykonawca/ wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia (tj. wszyscy wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia lub jeden z wykonawców, który umocowany został do prezentowania w postępowaniu członków konsorcjum lub wspólników spółki cywilnej). 6) Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, składa Zobowiązanie podmiotu udostępniającego do oddania wykonawcy niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że wykonawca realizując zamówienie będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów w związku z powołaniem się na te zasoby celem spełnienia przez wykonawcę warunków udziału w postępowaniu - składa wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby . Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów, . (o ile dotyczy) należy złożyć: - w formie elektronicznej (tj. w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym) przez osobę/osoby upoważnioną/upoważnione do reprezentowania podmiotu udostępniającego zasoby Jeżeli zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby zostało sporządzone jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, poświadczającym zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej. Poświadczenia dokonuje –odpowiednio wykonawca lub wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej może dokonać również notariusz. 1) Zamawiający będzie wymagał wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 3% ceny ofertowej brutto od każdego zadania. 2) Zabezpieczenie należytego wykonania Umowy przeznaczone zostanie na pokrycie roszczeń Zamawiającego z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania Umowy. 3) Zamawiający zwróci Wykonawcy zabezpieczenie należytego wykonania Umowy w terminie 30 dni od dnia wykonania przedmiotu umowy i uznania go przez Zamawiającego za należycie wykonane, o ile nie zostanie zaliczone na poczet uzasadnionych roszczeń Zamawiającego. 4) Wykonawca wyrazi zgodę na bezpośrednie potrącenie przez Zamawiającego z zabezpieczenia wszelkich należności powstałych w wyniku niewykonania lub nienależytego wykonania umowy. 5) Zabezpieczenie wnosi się przed zawarciem umowy. 6) Zabezpieczenie może być wnoszone według wyboru wykonawcy w jednej lub w kilku następujących formach: a) pieniądzu, b) poręczeniach bankowych lub poręczeniach spółdzielczej kasy oszczędnościowo - kredytowej, z tym że poręczenie kasy jest zawsze poręczeniem pieniężnym, c) gwarancjach bankowych, d) gwarancjach ubezpieczeniowych, e) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt. 2 Ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. 7) Zabezpieczenie wnoszone w pieniądzu należy wpłacić na rachunek: 49 1010 1010 0022 1913 9120 0000. 8) Dokument gwarancji lub poręczenia zawierać ma bezwarunkowe i nieodwołalne zobowiązanie gwaranta/poręczyciela zapłaty wymaganej kwoty zabezpieczenia, na pierwsze, pisemne żądanie zamawiającego wzywające do zapłaty kwoty zabezpieczenia i zawierające oświadczenie o niespełnieniu przez wykonawcę zobowiązań wobec zamawiającego wynikających z zawartej Umowy. Ze względu na ograniczoną ilość znaków pozostałe zapisy w powyższej kwestii zawarte są w SWZ opublikowanym na stronie prowadzonego postępowania pod adresemhttps://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 - Dzierżawa cyfrowych łączy telekomunikacyjnych niezbędnych do sprawnego funkcjonowania jednostek organizacyjnych Policji podległych KWP Radom (dzierżawy cyfrowych i analogowych łączy telekomunikacyjnych).
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 - Dzierżawa cyfrowych łączy telekomunikacyjnych niezbędnych do sprawnego funkcjonowania jednostek organizacyjnych Policji podległych KWP Radom (dzierżawy cyfrowych i analogowych łączy telekomunikacyjnych).
Interne KennungZadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4 - Dzierżawa cyfrowych łączy telekomunikacyjnych niezbędnych do sprawnego funkcjonowania jednostek organizacyjnych Policji podległych KWP Radom (dzierżawy cyfrowych i analogowych łączy telekomunikacyjnych).
Interne KennungZadanie nr 4
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5 - Dzierżawa cyfrowych łączy telekomunikacyjnych niezbędnych do sprawnego funkcjonowania jednostek organizacyjnych Policji podległych KWP Radom (dzierżawy cyfrowych i analogowych łączy telekomunikacyjnych).
Interne KennungZadanie nr 5