See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie w Systemie Informacji Przestrzennej GEO–INFO 7 Mapa inicjalnej, powiatowej bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu 1-2
Beschreibung: Opracowanie w Systemie Informacji Przestrzennej GEO–INFO 7 Mapa inicjalnej, powiatowej bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu dot.: Części: 1 i 2 unieważnionego postępowania nr: GK-I.272.1.2025, tj: 1) Cześć 1: Opracowanie w Systemie Informacji Przestrzennej GEO-INFO 7 Mapa inicjalnej, powiatowej bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu dla 16 obrębów położonych w gminie Duszniki; 2) Część 2: Opracowanie w Systemie Informacji Przestrzennej GEO-INFO 7 Mapa inicjalnej, powiatowej bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu dla 15 obrębów położonych w gminie Kaźmierz
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71355000 Vermessungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opracowanie w Systemie Informacji Przestrzennej GEO–INFO 7 Mapa inicjalnej, powiatowej bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu dot.: Części: 1 i 2 unieważnionego postępowania nr: GK-I.272.1.2025, tj. gm. Duszniki, gm. Kaźmierz
Beschreibung: Opracowanie w Systemie Informacji Przestrzennej GEO–INFO 7 Mapa inicjalnej, powiatowej bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu dot.: Części: 1 i 2 unieważnionego postępowania nr: GK-I.272.1.2025, tj: 1) Cześć 1: Opracowanie w Systemie Informacji Przestrzennej GEO-INFO 7 Mapa inicjalnej, powiatowej bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu dla 16 obrębów położonych w gminie Duszniki; 2) Część 2: Opracowanie w Systemie Informacji Przestrzennej GEO-INFO 7 Mapa inicjalnej, powiatowej bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu dla 15 obrębów położonych w gminie Kaźmierz.