2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wynajem długoterminowy samochodów na potrzeby Straży Miejskiej w Łodzi
Beschreibung: Numeracja zgodna z SWZ: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych samochodów w formie wynajmu długoterminowego wraz z serwisem i ubezpieczeniem. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na następujące części: Część nr 1 - długoterminowy wynajem (48 m-cy) 15 hybrydowych oznakowanych samochodów typu kombi lub crossover (segment C); Część nr 2 - długoterminowy wynajem (48 m-cy) 5 elektrycznych nieoznakowanych samochodów typu sedan, kombi lub crossover (segment C); Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Każdy Wykonawca ma prawo złożyć ofertę na jedną lub więcej części niniejszego postępowania. 4.2. Wykonawca zapewni Zamawiającemu następujący zakres usług w ramach miesięcznej stawki opłat najmu pojazdów: 1) finansowanie floty – koszt samochodów, rejestracja samochodów, przygotowanie samochodów do wydania, przekazanie samochodów i dokumentów Zamawiającemu, odbiór samochodów w siedzibie Zamawiającego; 2) ubezpieczenia i likwidacja szkód: AC, OC, NNW bez udziału własnego Zamawiającego w szkodach przez cały okres trwania umowy, zabezpieczenie pełnego postępowania przy likwidacji szkód, usługa Assistance – zakres terytorialny Polska. Zamawiający nie będzie ponosił kosztów napraw nie objętych polisą ubezpieczeniową. Zamawiający oczekuje świadczenia usług w zakresie polisy ubezpieczeniowej najwyższego poziomu, tzn. uwzględniając wszystkie zdarzenia losowe, które może obejmować polisa. W przypadku zaistnienia szkody całkowitej samochodu Wykonawca dostarczy w zamian Zamawiającemu samochód o porównywalnych lub wyższych parametrach technicznych w porównaniu z uszkodzonym samochodem; 3) samochód zastępczy dostępny w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia zapotrzebowania (na czas naprawy, przeglądu przedłużającego się ponad 10 godzin lub w przypadku likwidacji szkody ubezpieczeniowej); w dni robocze i wolne od pracy, bez ograniczeń czasowych, z gwarancją zapewnienia samochodu o porównywalnych lub wyższych parametrach, rok produkcji nie będzie wcześniejszy niż 24 miesiące od roku produkcji samochodu właściwego, dla samochodu elektrycznego Zamawiający dopuszcza pojazd zastępczy o napędzie spalinowym, zgodnie z powyższym. Wykonawca dostarczy samochód do miejsca wyznaczonego przez Zamawiającego; 4) obsługa serwisowa - naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz blacharsko – lakiernicze, obowiązkowe przeglądy rejestracyjne, przeglądy okresowe wymagane przez producenta, zapewnienie co najmniej jednej stacji obsługi w mieście siedziby Zamawiającego. 5) serwis ogumienia – wymiana sezonowa opon przed każdym sezonem, składowanie opon nieużytkowanych, co najmniej jeden punkt serwisowy na terenie miasta Łodzi. Opony powinny zapewnić odpowiednio do klasy samochodu poziom standardu bezpieczeństwa. Opony powinny być wymieniane adekwatnie do zużycia, jednak nie rzadziej niż zaleca to producent ogumienia (tzw. wskaźnik zużycia). 6) usługa holowania samochodów, 7) sieć stacji obsługi na terenie miasta Łodzi. 4.3. Oferowane samochody muszą być w dniu podpisania protokołów przekazania sprawdzone pod względem technicznym i gotowe do użytkowania. 4.5. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu. 4.6. Stosownie do dyspozycji art. 95 ust. 1 ustawy, Zamawiający wymaga aby, wykonawca lub podwykonawca w okresie realizacji umowy zapewnił do wykonywania zamówienia na długoterminowy najem samochodów osobowych zgodnie z wymogami określonymi w OPZ, w zakresie wymiany informacji dotyczących bieżącej eksploatacji pojazdów, kierowania zapytań i wniosków Zamawiającego związanych z realizacją Umowy, co najmniej 1 osobę zatrudnioną na podstawie umowy o pracę w wymiarze 1 etatu - w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Długoterminowy wynajem (48 m-cy) 15 hybrydowych oznakowanych samochodów typu kombi lub crossover (segment C)
Interne Kennung: KA/231/05/25 CZĘŚĆ NR 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge, 50111110 Unterstützungsdienste für Fahrzeugparks, 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Długoterminowy wynajem (48 m-cy) 5 elektrycznych nieoznakowanych samochodów typu sedan, kombi lub crossover (segment C)
Interne Kennung: KA/231/05/25 CZĘŚĆ NR 2