See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Content - Lean Library 2025-2027
Beschreibung: Overeenkomst voor Lean Library, een browser plugin met toegang tot eigen holdings. Overeenkomst voor Lean Library, een browser plugin met toegang tot eigen holdings. Wetenschappelijk onderwijs Erasmus Universiteit Rotterdam, including Erasmus MC / Maastricht University, including Maastricht UMC/ Open Universiteit Nederland / Radboud Universiteit, including Radboudumc / Rijksuniversiteit Groningen, including UMC Groningen / Technische Universiteit Delft / Technische Universiteit Eindhoven / Tilburg University / Universiteit Leiden, including Leiden UMC / Universiteit Utrecht, including UMC Utrecht / Universiteit Van Amsterdam, including Amsterdam UMC / University Of Twente / Vrije Universiteit Amsterdam, including Amsterdam UMC / Wageningen University & Research Hoger Beroeps Onderwijs: Avans Hogeschool Christelijke Hogeschool Ede Codarts Rotterdam De Haagse Hogeschool Driestar Hogeschool Fontys Hogescholen Hanzehogeschool Groningen HAS Hogeschool Hogeschool Inholland Hogeschool Leiden Hogeschool Rotterdam Hogeschool Utrecht Hogeschool van Amsterdam Hogeschool van Arnhem en Nijmegen Hogeschool Van Hall Larenstein Hotelschool Den Haag HZ University of Applied Sciences Iselinge Hogeschool Katholieke PABO Marnix Academie Nederlandse Defensie Academie NHL Stenden Breda University of Applied Sciences Politieacademie Saxion Viaa Windesheim Zuyd Hogeschool Overig: KB, nationale bibliotheek
Interne Kennung: -
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Bibliotheeksoftware
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 80300000 Dienstleistungen von Hochschulen