487440-2025 - Wettbewerb
Polen – Diverse Möbel – DOSTAWA I MONTAŻ MEBLI DLA ODDZIAŁU NOWORODKOWEGO ORAZ POZ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA I MONTAŻ MEBLI DLA ODDZIAŁU NOWORODKOWEGO ORAZ POZ
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Zadanie 1 – zakup, dostawa i montaż mebli dla Oddziału Noworodkowego Zadanie 2 – zakup, dostawa i montaż mebli medycznych dla POZ
Interne KennungDZP/26/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39151000 Diverse Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
5. Los
LosLOT-0001
TitelZADANIE 1 – DOSTAWA I MONTAŻ MEBLI DLA ODDZIAŁU NOWORODKOWEGO
BeschreibungZADANIE 1 – DOSTAWA I MONTAŻ MEBLI DLA ODDZIAŁU NOWORODKOWEGO
Interne KennungZADANIE 1– DOSTAWA I MONTAŻ MEBLI DLA ODDZIAŁU NOWORODKOWEGO
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
LosLOT-0002
TitelZADANIE 2 – DOSTAWA I MONTAŻ MEBLI MEDYCZNYCH DLA POZ
BeschreibungZADANIE 2 – DOSTAWA I MONTAŻ MEBLI MEDYCZNYCH DLA POZ
Interne KennungZADANIE 2 – DOSTAWA I MONTAŻ MEBLI MEDYCZNYCH DLA POZ