2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Zakup, dostawa, montaż aparatu RTG wraz z integracją z systemem informatycznym Szpitala oraz dostosowaniem pomieszczenia pod instalację w tym montaż wykładziny prądoprzewodzącej . „Projekt zrealizowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż aparatu RTG wraz z integracją z systemem informatycznym Szpitala oraz dostosowaniem pomieszczenia pod instalację w tym montaż wykładziny prądoprzewodzącej. „Projekt zrealizowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza”. 2.Zamówienie składa się z jednego pakietu.. 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), Załącznik nr 2a do SWZ– Specyfikacja techniczna, Załącznik nr 2b do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz Załącznik nr 7 do SWZ - Projekt umowy. 4.Przedmiot zamówienia musi być nowy, nieużywany i posiadać oznaczenie CE oraz aktualne dokumenty dopuszczające do obrotu i do używania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych. 6.Postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia zostało zakwalifikowane do dostaw. 7.Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art.139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 8.Zamawiający stosuje art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. 9.Zgodnie z art. 257 Pzp Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu - w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego.
Interne Kennung: DZ/12/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1.Adres strony internetowej, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia: Platforma / System: https://szpitaldziekanow.ezamawiajacy.pl Link, pod którym w strefie publicznej zostanie opublikowane postępowanie: https://szpitaldziekanow.ezamawiajacy.pl/pn/SPZOZDL/demand/277311/notice/public/details . Wykonawca, który zamierza wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, zobowiązany jest posiadać konto na Platformie. Zarejestrowanie i utrzymanie konta na Platformie oraz korzystanie z Platformy jest bezpłatne.2.Oferta wraz ze stanowiącymi jej integralną część załącznikami musi być sporządzona i złożona zgodnie z zasadami wynikającymi z ustawy Pzp i określonymi w niniejszej SWZ.3.Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. Złożenie większej liczby ofert spowoduje odrzucenie ofert.4.Oferta musi być sporządzona w języku polskim, w postaci elektronicznej i opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy.5.Dopuszcza się używanie w oświadczeniach, ofertach oraz innych dokumentach określeń obcojęzycznych w zakresie określonym w art. 11 ustawy z dnia 7 października 1999 r. o języku polskim.6.Zamawiający wymaga złożenia oferty wraz z załącznikami w postaci elektronicznej, w formantach określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne.7.Przez ofertę należy rozumieć formularz oferty (formularz ofertowy), którego wzór stanowią: Załącznik nr 1 do SWZ wraz z formularzem asortymentowo-cenowym , którego wzór stanowi załącznik nr 2b do SWZ, Specyfikacja Techniczna – wg Załącznika nr 2a do SWZ. 8.Wraz z ofertą Wykonawca zobowiązany jest złożyć: a)oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (JEDZ/ESPD), którego wzór stanowi Załącznik nr 3 do SWZ, w zakresie wskazanym w SWZ. Wykonawca składa oświadczenie na formularzu JEDZ. JEDZ stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu na dzień składania ofert oraz stanowi dowód tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe, wskazane w SWZ. Wykonawca składa JEDZ w oryginale w postaci dokumentu elektronicznego podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy zgodnie z formą reprezentacji określoną w dokumencie rejestrowym właściwym dla formy organizacyjnej lub innym dokumencie. Wykonawca sporządzi oświadczenie JEDZ: - przy wykorzystaniu systemu dostępnego poprzez stronę internetową https://espd.uzp.gov.pl/ lub za pośrednictwem innych dostępnych narzędzi lub oprogramowania, które umożliwiają wypełnienie JEDZ i utworzenie dokumentu elektronicznego lub w formie załącznika zamieszczonego przez Zamawiającego razem z dokumentami zamówienia. Instrukcja wypełniania formularza JEDZ znajduje się na stronie internetowej Urzędu Zamówień Publicznych. Wykonawca, który zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcom, na etapie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest zobowiązany wypełnić część II sekcja D JEDZ, w tym, jeśli jest to wiadome, podać firmy podwykonawców. JEDZ sporządza odrębnie: Wykonawca/każdy spośród Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku JEDZ potwierdza brak podstaw wykluczenia Wykonawcy oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji „alfa” części „IV” formularza (JEDZa). W takim przypadku Wykonawca nie musi wypełniać żadnej z pozostałych sekcji części „IV” formularza (JEDZa), zaś właściwej (dowodowej) weryfikacji spełniania konkretnych, określonych przez Zamawiającego warunków udziału w postępowaniu Zamawiający dokona co do zasady na zakończenie postępowania w oparciu o stosowne dokumenty składane przez Wykonawcę, którego oferta została oceniona najwyżej, na wezwanie Zamawiającego; b)oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz art. 5k rozporządzenia (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp – zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik numer 5 do SWZ. Oświadczenie to Wykonawca przekazuje w postaci elektronicznej i opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Oświadczenie sporządza odrębnie :Wykonawca/każdy spośród Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. c) dokument potwierdzający zasady reprezentacji Wykonawcy, tj. odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, o ile nie jest on dostępny w bezpłatnych i ogólnodostępnych elektronicznych bazach danych, których adres internetowy wykonawca wskazał w formularzu ofertowym lub JEDZ. d)pełnomocnictwo – jeżeli dotyczy. e)oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - jeżeli dotyczy. f) zastrzeżenie tajemnicy przedsiębiorstwa - jeżeli dotyczy. g) przedmiotowe środki dowodowe wskazane w Rozdziale XV. h) wykaz rozwiązań równoważnych - jeżeli dotyczy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage, 33124100 Diagnostikausrüstung, 33124110 Diagnostiksysteme, 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 Aparat RTG wraz z integracją z systemem informatycznym Szpitala oraz dostosowaniem pomieszczenia pod instalację w tym montaż wykładziny prądoprzewodzącej.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), Załącznik nr 2a do SWZ– Specyfikacja Techniczna, Załącznik nr 2b do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz Załącznik nr 7 do SWZ - Projekt umowy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte, 51411000 Installation von bildgebenden Geräten, 45432111 Verlegen von nicht massiven Bodenbelägen, 45000000 Bauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten