2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenvoorziening binnen
Beschreibung: Het onderhouden van de bestaande koopplanten en het leasen van de nieuwe planten.
Interne Kennung: DJI-GROENBINNEN-24
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het onderhouden van de bestaande koopplanten en het leasen van de nieuwe planten. 2550 planten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan tweemaal met 24 maanden per keer worden verlengd.