2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fysieke beveiligingsdiensten
Beschreibung: De gemeente ’s-Hertogenbosch beschikt over een groot aantal locaties waar vanuit diverse werkzaamheden plaatsvinden. Deze aanbesteding heeft betrekking op de fysieke beveiliging van de locaties van gemeente 's-Hertogenbosch. De beveiligingsdiensten voor de duur van 3 jaar initieel bij de gemeente 's-Hertogenbosch. Er zijn 3 verlengingsopties van in totaal 3 jaar.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente ’s-Hertogenbosch beschikt over een groot aantal locaties waar vanuit diverse werkzaamheden plaatsvinden. Deze aanbesteding heeft betrekking op de fysieke beveiliging van de locaties van gemeente 's-Hertogenbosch. De beveiligingsdiensten voor de duur van 3 jaar initieel bij de gemeente 's-Hertogenbosch, met 3 verlengingsopties van in totaal 3 jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties