2. Verfahren
Verfahren
Titel: Implementatiemanager RFDS - cluster BCO
Beschreibung: Gemeente Rotterdam bouwt aan een nieuw, organisatie breed dataplatform, genaamd het Rotterdams Federatief Datastelsel (RFDS). Niet als technisch project, maar als fundament voor de manier waarop de gemeente met data werkt. Dat vraagt om clusters die het platform begrijpen, benutten en er eigenaarschap over voelen. Jij zorgt dat die verbinding er komt.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000