487486-2026 - Ergebnis
Polen – Spezialfahrzeuge – Dostawa samochodu specjalistycznego do czyszczenia sieci kanalizacyjnej, dedykowanego do czyszczenia studzienek wodo-ściekowych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa samochodu specjalistycznego do czyszczenia sieci kanalizacyjnej, dedykowanego do czyszczenia studzienek wodo-ściekowych
BeschreibungDostawa samochodu specjalistycznego do czyszczenia sieci kanalizacyjnej, dedykowanego do czyszczenia studzienek wodo-ściekowych
Vorherige Bekanntmachung319563-2026
Interne KennungPN/1666/D/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001