2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantscontrole boekjaren 2026 - 2030 gemeente Kerkrade
Beschreibung: In het kort bevat de opdracht de controle van de, in artikel 197 Gemeentewet bedoelde, jaarrekening van de Gemeente Kerkrade over de boekjaren 2026 t/m 2030 inclusief de bijbehorende verantwoording volgens SiSa- systematiek. In het kort bevat de opdracht de controle van de, in artikel 197 Gemeentewet bedoelde, jaarrekening van de Gemeente Kerkrade over de boekjaren 2026 t/m 2030 inclusief de bijbehorende verantwoording volgens SiSa- systematiek.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: De opdracht omvat de controle van de, in artikel 197 Gemeentewet bedoelde, jaarrekening van de Gemeente Kerkrade over de boekjaren 2026 t/m 2030 inclusief de bijbehorende verantwoording volgens SiSa- systematiek. In het kort bevat de opdracht de controle van de, in artikel 197 Gemeentewet bedoelde, jaarrekening van de Gemeente Kerkrade over de boekjaren 2026 t/m 2030 inclusief de bijbehorende verantwoording volgens SiSa- systematiek.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Naast de reguliere werkzaamheden wordt de opdrachtnemer in gevallen waarin zich dit voordoet, in de gelegenheid gesteld een offerte in te dienen voor andersoortige onderwerpen (zoals controleverklaringen bij subsidieafrekeningen Provincie). De gemeente Kerkrade behoudt zich daarbij wel te allen tijde het recht voor al dan niet gebruik te willen maken van de ingediende offerte van opdrachtnemer.