2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa klastra dwóch urządzeń do transmisji danych cyfrowych NGFW do ochrony zasobów sieci LAN dla Politechniki Świętokrzyskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego klastra dwóch urządzeń do transmisji danych cyfrowych NGFW (Next Generation Firewall) do ochrony zasobów sieci LAN wraz z systemem uwierzytelniania, autoryzacji i kontroli dostępu dla Politechniki Świętokrzyskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 734716-2025
Interne Kennung: ATZ-281-90/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r, poz. 1320), w trybie przetargu nieograniczonego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001