487494-2025 - Wettbewerb
Belgien – Stadtplanung und Landschaftsgestaltung – Raamovereenkomst projecten ruimtelijke ordening 2025 - 2029
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst projecten ruimtelijke ordening 2025 - 2029
BeschreibungBornem wenst met dit raamcontract een pool van maximum 4 studiebureaus aan te stellen voor de begeleiding en uitwerking van haar ruimtelijk beleid. Het raamcontract loopt over een periode van 4 jaar, vanaf de datum van de sluiting van de raamovereenkomst, voor de jaren 2025 tot 2029.
Interne KennungPPP042-1067/5150/2025/012
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2025/012_1
Haupteinstufung (cpv): 79311000 Umfragen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79311000 Umfragen, 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung