2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie należytego stanu sanitarno - porządkowego terenu zewnętrznego i wewnętrznego będącego w zarządzaniu Jednostki Gospodarki Nieruchomościami - Centrum Przesiadkowe CP 1, Centrum Przesiadkowe CP 2, Dworzec Kolejowy, Ośrodek sportowo-rekreacyjny WALKA”
Beschreibung: Utrzymanie należytego stanu sanitarno - porządkowego terenu zewnętrznego i wewnętrznego będącego w zarządzaniu Jednostki Gospodarki Nieruchomościami - Centrum Przesiadkowe CP 1, Centrum Przesiadkowe CP 2, Dworzec Kolejowy, Ośrodek sportowo-rekreacyjny WALKA ”
Interne Kennung: ZP.340.16.II-11.2026.OSU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90911200 Gebäudereinigung, 90914000 Parkplatzreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie należytego stanu sanitarno - porządkowego terenu zewnętrznego położonego przy ul. Goethego 1 w Zabrzu – Centrum Przesiadkowe (CP 1)
Beschreibung: Utrzymanie należytego stanu sanitarno - porządkowego terenu zewnętrznego położonego przy ul. Goethego 1 w Zabrzu – Centrum Przesiadkowe (CP 1)
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Los: LOT-0002
Titel: Utrzymanie należytego stanu sanitarno - porządkowego terenu wewnętrznego położonego przy ul. Goethego 1 w Zabrzu – Centrum Przesiadkowe (CP 1)
Beschreibung: Utrzymanie należytego stanu sanitarno - porządkowego terenu wewnętrznego położonego przy ul. Goethego 1 w Zabrzu – Centrum Przesiadkowe (CP 1)
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Los: LOT-0003
Titel: Utrzymanie należytego stanu sanitarno - porządkowego terenu parkingu położonego przy ul. Goethego 1 w Zabrzu – Centrum Przesiadkowe (CP 1)
Beschreibung: Utrzymanie należytego stanu sanitarno - porządkowego terenu parkingu położonego przy ul. Goethego 1 w Zabrzu – Centrum Przesiadkowe (CP 1)
Interne Kennung: Część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90914000 Parkplatzreinigung
Los: LOT-0004
Titel: Utrzymanie należytego stanu sanitarno - porządkowego terenu zewnętrznego położonego przy ul. Krakowskiej 3 w Zabrzu – Centrum Przesiadkowe (CP 2)
Beschreibung: Utrzymanie należytego stanu sanitarno - porządkowego terenu zewnętrznego położonego przy ul. Krakowskiej 3 w Zabrzu – Centrum Przesiadkowe (CP 2)
Interne Kennung: Część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Los: LOT-0005
Titel: Utrzymanie należytego stanu sanitarno - porządkowego terenu wewnętrznego położonego przy ul. Krakowskiej 3 w Zabrzu – Centrum Przesiadkowe (CP 2).
Beschreibung: Utrzymanie należytego stanu sanitarno - porządkowego terenu wewnętrznego położonego przy ul. Krakowskiej 3 w Zabrzu – Centrum Przesiadkowe (CP 2).
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Utrzymanie należytego stanu sanitarno - porządkowego terenu zewnętrznego i wewnętrznego położonego w Zabrzu przy pl. Dworcowym 7 – Dworzec Kolejowy
Beschreibung: Utrzymanie należytego stanu sanitarno - porządkowego terenu zewnętrznego i wewnętrznego położonego w Zabrzu przy pl. Dworcowym 7 – Dworzec Kolejowy
Interne Kennung: Część 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Los: LOT-0007
Titel: Utrzymanie należytego stanu sanitarno-porządkowego terenu zewnętrznego położonego przy ul. Jaskółczej 40 w Zabrzu – ośrodek sportowo-rekreacyjny „WALKA”
Beschreibung: Utrzymanie należytego stanu sanitarno-porządkowego terenu zewnętrznego położonego przy ul. Jaskółczej 40 w Zabrzu – ośrodek sportowo-rekreacyjny „WALKA”
Interne Kennung: Część 7
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen